Неділя, 17.02.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » PR » 2019 » Лютий » 2 » РЕЙТИНГ ПОРОШЕНКА ЗРОСТАЄ, ТОДІ ЯК ТИМОШЕНКО ВТРАЧАЄ ПРИХИЛЬНИКІВ – ДОСЛІДЖЕННЯ
02.02.2019 (12:02)

PR   РЕЙТИНГ ПОРОШЕНКА ЗРОСТАЄ, ТОДІ ЯК ТИМОШЕНКО ВТРАЧАЄ ПРИХИЛЬНИКІВ – ДОСЛІДЖЕННЯ

Передвиборчий рейтинг Петра Порошенка зростає, тоді як кількість прихильників Юлії Тимошенко неухильно знижується, що означає, що єдиними претендентами на вихід у другий тур президентських виборів є саме ці два політика.

Про це повідомили експерти на прес-конференції "Соціальні та електоральні очікування українців від виборів-2019".

Так, за їхніми словами, наприкінці 2018 року – на початку 2019 року почала покращуватись електоральна ситуація чинного глави держави Петра Порошенка. За нього готові проголосувати 9,7% опитаних.

Причиною цього є отримання автокефалії Православної церкви України, який було розцінене громадянами України як позбавлення від російської духовної окупації, та безальтернативність Порошенка як Верховного головнокомандувача.

Юлія Тимошенко з 11,3% рейтингу поступово втрачає позиції. На думку соціологів причинами цього є: її явно популістська програма, переповненість у медійному та громадському просторі нав’язливої реклами. Можливо також вплинув і інцидент з "Ютубом" і ліквідацією багатьох фейкових акаунтів її "прихильників", а також явний програш Сергію Капліну у бійці "газових білбордів", у якій останній явно виграв.

Як зазначають експерти, незважаючи на велику кількість кандидатів, дані опитувань вказують, що основна боротьба за президентську посаду вже точиться між Петром Порошенком та Юлією Тимошенко, оскільки інші кандидати використовують президентські вибори як підготовку до парламентських.

Зазначимо, у заході "Соціальні та електоральні очікування українців від виборів-2019" взяли участь керівник Центру соціального інжинірингу "РАНД" Дмитро Громаков, експерт-соціолог, керівник сектору досліджень Центру соціального інжинірингу "РАНД" Сергій Дем’янов та політолог, директор агентства TRIBUNE Communications Сергій Годний.

prm.ua


Рейтинги Порошенка і Тимошенко фактично зрівнялися - соціологи

Рейтинг Петра Порошенка зростає і фактично зрівнявся із рейтингом Юлії Тимошенко. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Соціологічним центром ім. Михайла Драгоманова і оприлюдненого у четвер на прес-конференції. Як повідомляє кореспондент Укрінформу, зокрема, згідно з результатами дослідження, Тимошенко підтримують 17,4%, а Порошенка - 17,1% опитаних, які планують брати участь у виборах.

«Як показують результати опитування, рейтинг Петра Порошенка, порівняно з груднем 2018 року, зріс і у межах статистичної похибки практично зрівнявся із рейтингом Юлії Тимошенко. Ми це пов’язуємо з тим, що Порошенко вибрав кілька основних тем для позиціонування. Це – Томос, армія, українська мова. Ці теми орієнтовані на патріотично налаштованих виборців. Я підкреслю – не націоналістично, а патріотично налаштованих. І, фактично, ці теми озвучує тільки один кандидат. Інші кандидати розмиваються на одних і тих же темах. По-друге, Порошенко був більш активізований в інформаційному полі, і це означає, що та частина виборців, яка не визначилась, поступово визначається», - зазначив соціолог, професор Сергій Штепа.

«Наразі ми бачимо тенденцію, що є два лідери президентської кампанії – це Тимошенко і Порошенко. Саме їм опитані пророкують перемогу незалежно від своїх електоральних уподобань. Зокрема, на запитання «Хто, на Вашу думку, переможе на виборах Президента України?» 21,3% опитаних назвали Тимошенко, 21,1% - Порошенка», - зауважив політолог Ростислав Балабан.

Крім того, згідно з результатами опитування, Олег Ляшко набирає 10,1%, Володимир Зеленський - 9,4%, Юрій Бойко -5,4%, Анатолій Гриценко - 5,3%, Андрій Садовий - 5,1%, Олександр Шевченко - 3,8%, Святослав Вакарчук - 2,7%, Олександр Вілкул - 2,6%.

Відсоток виборців, які не визначилися зі своїм вибором, скорочується і становить 10,3% серед тих, хто планує брати участь у виборах. Мобілізація прихильників учасників президентської кампанії посилюється, оскільки вже стартувала офіційна виборча кампанія, зазначають соціологи.

«Хочу звернути увагу, що результати наших досліджень, проведених у попередні періоди, фактично збіглися у тенденціях і цифрах із результатами інших авторитетних соціологічних служб. Також хочу зазначити, що більш точні результати можна буде отримати після того, коли буде сформований остаточний список кандидатів у Президенти України, оскільки з’являються нові претенденти на найвищу посаду у державі, і у цій кампанії ще може бути чимало сюрпризів», - переконаний Штепа.

Репрезентативне опитування дорослого населення України проведене Соціологічним центром імені Михайла Драгоманова з 10 по 17 січня 2019 року. Методом особистого інтерв'ю опитано 1800 респондентів, що проживають в усіх областях України (окрім АР Крим та територій ОРДЛО.) Похибка вибірки не перевищує 2,3%.

www.ukrinform.ua

Теги:  рейтинг, Порошенка, ТОДІ, ЗРОСТАЄ, Дослідження, Тимошенко, ВТРАЧАЄ, ПРИХИЛЬНИКІВ

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: PR | Переглядів: 84 | Додав: Admin | Теги: рейтинг, Порошенка, ТОДІ, ЗРОСТАЄ, Дослідження, Тимошенко, ВТРАЧАЄ, ПРИХИЛЬНИКІВ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.