П'ятниця, 19.04.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2019 » Лютий » 26 » Турківщина подала 41 заявку на участь у Конкурсі проектів місцевого розвитку
26.02.2019 (01:41)

   Турківщина подала 41 заявку на участь у Конкурсі проектів місцевого розвитку
Перші підсумки конкурсу проектів місцевого розвитку 2019

Активних представників громад Львівщини вже не дивує словосполучення «мікропроекти». Бо вже четвертий рік поспіль Львівська обласна рада проводить Конкурс проектів місцевого розвитку (мікропроектів).

Все прозоро – онлайн-заявки, набір незалежних експертів-оцінювачів, можливість апеляції результатів, відкриті листи переможців.

Вступ або що на старті

Головна родзинка конкурсу – заявка має бути підкріплена солідарним фінансуванням. Іншими словами – до запитуваного обласного бюджету додаються гарантії внеску бюджету громади (сільського, селищного, міського чи районного) виписки з рахунку, на який внесено зібрані громадою кошти чи документ, що засвідчує спонсорські пожертви. Як це працювало у попередні 2017 і 2018 роки.

Щодо особливостей конкурсу 2019, слід зауважити – в обласному бюджеті цьогоріч на проекти місцевого розвитку ми передбачили рекордну суму – 130 млн грн. Прийом онлайн-заявок (третій рік поспіль у нас лише онлайн-версія прийому, інтернет – це не розкіш, а засіб яким користуються при подачі мікропроектів) почався на САЙТІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ з 00 год. 00 хв. 03.12. 2018 року і тривав до 18:00 год. 31.12. 2019 року. Упродовж грудня тривали ВІДКРИТІ НАВЧАННЯ для всіх охочих розібратися з особливостями складання заявок, які відвідали майже 1000 осіб. Нововведення конкурсу 2019 (детальніше ТУТ) – небюджетний внесок 10% і гранична вартість самого проекту в 500 тис грн зі «стелею», яку можна отримати, в разі перемоги з обласного бюджету в 200 тис грн.

Відкладене щастя

Тут – перший закид в бік заявників нашого конкурсу. Ну не варто було, як тим студентам, все відкладати на останній день подачі. Як мінімум тому, що Вашому проекту, в разі помилок при складанні/завантаженні, могло не поталанити і його не було вже змоги відправити Вам назад на доопрацювання. Власне, це не вберегло 104 проекти, поданих в останні три дні, яким, на жаль, було відмовлено в реєстрації через некомплектність поданих документів. Такі умови конкурсу, такий закон.

Для наочності подаю нижче дані про кількість поданих заявок у відповідні часові періоди. Бо маємо дуже красномовну картину: майже за увесь грудень – подано лише 25 проектів, а в останні три дні (29-31 січня) – аж 1293. Мала місце ситуація, коли на сайт конкурсу за одну хвилину заливали 40 заявок 31.01.2019 року. Напрошуються аналогії з подачею декларацій на сайт НАЗК. Тож, товариство, програма максимум на майбутній конкурс – давайте не відкладатимемо все на останній день.


Таблиця періодів подачі і кількості заявок

Нові рекорди або 2727 заявок подано, 2130 зареєстровано

Передовсім, хочу привітати усіх – реєстрація завершилася успішно для 95% учасників, (про причини 5% вище), тож перевірити статус проекту, поданого на конкурс, можна – тут. Це для тих, хто не читає мейли, заповнені при подачі заявок. Як би там не було – на Конкурс проектів місцевого розвитку-2019 подано 2727 заявок, з яких 493 – було направлено на доопрацювання, 104 – отримали відмову, а 2130 – зареєстровано.


Порівняльна таблиця зареєстрованих проектів у 2019 і 2018 роках

Статистика не лише для «просунутих» – або які громади активні

Традиційно «відзначаємо кращих з кращих». Лідери серед міст обласного значення: Львів, Дрогобич, Червоноград. До речі, минулого року трійка лідерів була такою самою.


Інформація про кількість зареєстрованих заявок у розрізі міст обласного значення

Вітаємо Жовківщину, район у «районному заліку» вирвався на перше місце, а от минулорічний лідер, Яворівський район, опустився на третю сходинку. Сокальський район як «срібний» призер минулого року чомусь збавив темп і в результаті лише п’ятий.

Інформація про кількість зареєстрованих заявок у розрізі районів

Лідери серед об’єднаних територіальних громад (ОТГ): Радехівська ОТГ, Давидівська ОТГ, Бібрська ОТГ. Минулоріч лідерами були: Кам'янка-Бузька ОТГ, Мостиська ОТГ, Підберізцівська ОТГ та Ходорівська ОТГ. Слід відзначити – у трійці лідерів новоутворені у 2018 році громади. І це не може не тішити.

Інформація про кількість зареєстрованих заявок у розрізі ОТГ

Загалом, прогнозуючи більш-менш пропорційний результат переможців від поданих заявок, хочу підкреслити, що зміна лідерів – це нормально.

Пріоритети і галузеві заліки

Сподіваюся, усім хто цікавиться/бере участь у конкурсі, добре відомі пріоритети. Традиція незмінна – пальма першості щороку належить освітянам – у своїх двох пріоритетах «Школи» і «Заклади дошкільної освіти» вони мають у сумі 830 зареєстрованих проектів. Достатню кількість проектів зареєстровано за напрямками «Інші пріоритети» та «Культура».

Порівняльна характеристика у розрізі пріоритетів

Обласні заклади і установи, або розчарування конкурсу 2019

У 2019 році ми доповнили перелік традиційних пріоритетів новим – «Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства обласної ради», який охоплює будівництво, капітальний ремонт, реконструкцію, придбання обладнання та інвентаря, благоустрій території. Цим нововведенням ми дали зелене світло закладам та установам обласного підпорядкування, які декларували таку готовність, проявити себе і позмагатися за недоступний раніше фінансовий ресурс.

Отож, участь у конкурсі могли брати структурні підрозділи юридичних осіб, а також обласні заклади та установи галузей охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та соціального захисту.

Ми розраховували, що це ноу-хау додасть ще одну «родзинку» конкурсу. Але вийшло, як то кажуть, так, але це неточно. Судіть самі: із зареєстрованих 2130 проектів – лише 77 надійшли у межах цього нового пріоритету. Обласні заклади й установи, яких на Львівщині є аж 142, спрацювали на «трієчку»… Бо із 142 – подали свої проекти лише 44. Із загального негативу вирізняються активністю тільки Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня – 12 поданих проектів та Львівський медичний коледж післядипломної освіти – 4 поданих проекти.

Звичайно, безліч місця для висновків і для депутатського корпусу, і для відповідних департаментів обласної адміністрації.

Головний позитив

Отож, у 2019 році ми маємо 2130 зареєстрованих проектів. Їх зведений бюджет – 573 млн грн, з яких кошти обласного бюджету – понад 260 млн грн. Нагадаю, що в обласний бюджет Львівської області ми заклали – 130 млн грн на співфінансування проектів-переможців. Примітно, що в порівнянні з минулим роком, зросла і сума небюджетного внеску зареєстрованих проектів: із 86 млн грн до 120 млн грн. А це надихає, і свідчить, що ми на правильному шляху. Бо саме цей показник є доказом, що конкурсу проектів місцевого розвитку щороку довіряє більше людей, які вкладають в нього власні кошти або здатні залучити ресурс підприємців і меценатів.

Що чекати далі заявникам?

Усі зареєстровані заявки розгляне Конкурсна рада і прийме рішення щодо їх допуску на розгляд експертної комісії, яка і визначатиме потенційних переможців. Їх перелік плануємо оголосити до кінця березня. Чекайте і відвідуйте НАШ САЙТ, слідкуйте за новинами.

І ще раз про #перемога

Львівська обласна рада у 2018 році здобула І місце за практику «Обласний Конкурс проектів місцевого розвитку: спільно з громадою від ідеї до реалізації» у конкурсі Мінрегіону і Ради Європи «Кращі практики місцевого самоврядування».

Ще раз дякую усім заявникам! Ми разом працюємо на те, щоб у наших громадах стало жити краще. Спільно маленьким кроками, з вірою у себе і завжди вперед!

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, lvivoblrada.gov.ua

ПЕРЕЛІК
заявок які подав Турківський район на Конкурс проектів місцевого розвитку в 2019р.
Номер Назва Бюджет Статус
2718 Реконструкція частини приміщення (санвузол) сільської ради під амбулаторію с.Мохнате Турківського району Львівської області 97.999 Заявка зареєстрована
2664 Капітальний ремонт сімейної лікарської амбулаторії в с. Бітля Турківського району Львівської області 291.204 Заявка зареєстрована
2646Капітальний ремонт Народного дому села Сигловате Турківського району Львівської області219.241 Заявка зареєстрована
2630Капітальний ремонт приміщення Шандровецького НВК імені Василя Борути (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Турківської районної ради Львівської області299.761 Заявка зареєстрована
2604Капітальний ремонт Народного дому села Матків Турківського району Львівської області 238.000 Заявка зареєстрована
2560 Капітальний ремонт Матківського НВК (ЗНЗ I-II ст –дошкільний навчальний заклад» (заходи з енергозбереження) Турківського району Львівської області)258.283 Заявка зареєстрована
2508\"Спорудження еколого-просвітницького центру Регіонального ландшафтного парку \"Надсянський\" в с.Сянки Турківського району Львівської області\"199.000
Відмовлено у реєстрації
2425Капітальний ремонт дитячого відділення Турківської КЦРЛ Турківського району Львівської області 299.996 Заявка зареєстрована
2381 Капітальний ремонт покрівлі Будинку дитячої та юнацької творчості у м. Турка Турківської районної ради Турківського району Львівської області 248.665 Заявка зареєстрована
2228Капітальний ремонт підлоги в танцювальному залі Турківського районного Народного дому Турківської районної ради Львівської області158.483 Заявка зареєстрована
2202Капітальний ремонт Присліпського НВК Турківського району Львівської області 98.704 Заявка зареєстрована
2172Придбання комп’ютерної техніки для поліклінічного відділення Турківської ЦКРЛ140.000 Заявка зареєстрована
2148Капітальний ремонт даху у Верхньогусненському НВК Турківської районної ради Турківського району Львівської області299.995 Заявка зареєстрована
2074Капітальний ремонт покрівлі Риківської ЗОШ I-II ст Турківського району Львівської області299.858 Заявка зареєстрована
1809Придбання автоматичного гематологічного аналізатора для Комунального некомерційного підприємства «Боринська районна лікарня» Турківської районної радиТурківського району Львівської області199.000 Заявка зареєстрована
1780Капітальний ремонт приміщень Ясеницького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад» Турківської районної ради Львівської області100.000 Заявка зареєстрована
1689 Капітальний ремонт покрівлі Либохорської ЗОШ І-ІІ ступенів Турківського району Львівської області 299.572 Заявка зареєстрована
1654Капітальний ремонт Ясеницької сільської лікарської амбулаторії Турківського району Львівської області299.026 Заявка зареєстрована
1625Реконструкція контори під Народний дім в с. Присліп Турківського району Львівської області299.981 Заявка зареєстрована
1475Капітальний ремонт Турківської дитячої музичної школи Турківського району Львівської області 99.972 Заявка зареєстрована
1337 Придбання офісної комп’ютерно-копіювальної техніки для КНП Турківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Турківської районної ради 94.400 Заявка зареєстрована
1306Капітальний ремонт системи опалення Вовченського НВК Турківського району Львівської області299.802 Заявка зареєстрована
1287Реконструкція контори під Народний дім в с. Присліп Турківського району Львівської області299.981 Заявка відхилена
1244Капітальний ремонт Сянківської ЗОШ І-ІІ ступенів (заміна даху) Турківського району Львівської області299.515 Заявка зареєстрована
1128 Капітальний ремонт Народного дому с. Ільник Турківського району Львівської області 299.692 Заявка зареєстрована
1125 Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) по вул Горішня с. Шум’яч Турківського району Львівської області 279.067 Заявка зареєстрована
1090 Капітальний ремонт Верхньояблунського НВК "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-ДНЗ Турківського району Львівської області 299.978 Заявка зареєстрована
1028 Капітальний ремонт Лімнянського НВК ім Романа Мотичака в с. Лімна Турківського району Львівської області 141.035 Заявка зареєстрована
968 Капітальний ремонт покрівлі Радицької ОШ I-II ст в с. Радич Турківського району Львівської області 299.132 Заявка зареєстрована
821Реконструкція будівлі Мельничненської ЗОШ I-II ст. Туріквського району Львівської області299.392 Заявка зареєстрована
751Капітальний ремонт даху Народного Дому по вул. Лесі Українки, 34 в селі Красне Турківського району Львівської області299.923 Заявка зареєстрована
698Заходи з енергозбереження Боберківському НВК (ЗНЗ-І- ІІІ ст.-ДНЗ) (капітальний ремонт по заміні вікон) Турківського району Львівської області199.990 Заявка зареєстрована
675Реконструкція будівлі Народного дому №1 в селі Либохора Турківського району Львівської області299.821 Заявка зареєстрована
662Капітальний ремонт Сигловатського НВК (ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ) Турківської районної ради Львівської області (заміна вікон та дверей) 99.852 Заявка зареєстрована
624 Капітальний ремонт «Заходи з енергозбереження» Карпатського НВК ім. М. Іваничка Турківського району Львівської області 99.714 Заявка зареєстрована
579Капітальний ремонт (заміна вікон та дверей) Сигловатського НВК (ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ) по вул. Ровенській 407/Б в с.Бітля (Сигловате) Турківського району Львівської області 99.852 Заявка відхилена
487 Капітальний ремонт (заходи з енергозбереження) Бітлянського НВК Турківського району Львівської області 99.919 Заявка зареєстрована
425Реконструкція Народного дому села Кіндратів Турківського району Львівської області299.954 Заявка зареєстрована
366Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) по вул Горішня с Шум’яч Турківського району Львівської області279.067 Заявка відхилена
359Капітальний ремонт Ясеницької сільської лікарської амбулаторії Турківського району Львівської області299.026 Заявка відхилена
329Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) по вул Горішня с Шум’яч Турківського району Львівської області279.067 Заявка відхилена
290 Капітальний ремонт лікарської амбулаторії в с. Вовче Турківського району,Львівської області 167.228 Заявка зареєстрована
250Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) по вул Центральна с. Вовче Турківського району Львівської області296.377 Заявка зареєстрована
239 Капітальний ремонт даху школи с. Ластівка Турківського району Львівської області 299.519 Заявка зареєстрована
207 Придбання інтерактивного мультимедійного комплексу (інтерактивні дошки, мультимедійні проектори з короткофокусним об’єктивом, ноутбук вчителя, монтажний комплект, який складається з кріплення для проектора та комплекту кабелів для підключення та інсталяції інтерактивного комплексу) у Боринському професійному ліцеї народних промислів і ремесел 90.000 Заявка зареєстрована
174Капітальний ремонт ДНЗ Боринського НВК Турківського району Львівської області99.846 Заявка зареєстрована
120 Капітальний ремонт із заміною вікон у Турківському НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» за адресою Львівська область м.Турка вул. Молодіжна 68 258.572 Заявка зареєстрована
Теги:  подала, ПРОЕКТІВ, Турківщина, заявку, Участь, Конкурсі, МІСЦЕВОГО, РОЗВИТКУ

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 200 | Додав: Admin | Теги: подала, ПРОЕКТІВ, Турківщина, заявку, Участь, Конкурсі, МІСЦЕВОГО, РОЗВИТКУ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.