Неділя, 24.03.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2019 » Березень » 4 » Жінку два роки змушували жебракувати
04.03.2019 (07:10)

   Жінку два роки змушували жебракувати

Анна з Борислава на Львівщині з трьох років росла в дитячому будинку-інтернаті. Її мати мала проблеми зі здоров’ям. Померла, коли доньці було 15 років

— Мене два роки змушувала жебрачити циганка, вступати в сексуальний зв'язок із чоловіками. Завжди стояла недалеко від мене, все контролювала. Якщо я приносила мало грошей — била. Ходила в синяках, — розповідає 24-річна Анна з міста Борислав на Львівщині. Прізвище просить не вказувати.

Росла в дитячому будинку-інтернаті. Після одруження поїхала жити до чоловіка в село в Турківському районі. В них народився син. За рік подружжя розлучилося. Жінка з дитиною повернулася в Борислав. Там мешкала її тітка, але приймати до себе родичів відмовилася. Анна не мала, де зупинитися з сином. Заночувати поїхала на автостанцію.

— До неї підійшла жінка ромської національності. Запросила до себе додому. Згодом, почала змушувати жебракувати. Це тривало два роки, — розповідає 46-річний Василь Голод, голова спільноти для безпритульних "Наша Хата" в місті Дрогобич. — У нашому притулку жінка опинилася випадково. Коли ще жебракувала, один перехожий у неї спитав, чи потрібна допомога. Сказала — так. Він подзвонив до директора благодійного фонду "Карітас". Там їй запропонували пожити в нас. Допомогли забрати сина й документи в циганки.

— Жінка з дитиною живе в кімнаті з комфортними умовами. Допомагає на кухні, — додає Голод. — Її сину 4 роки. Хлопчик відстає в розвитку. Ми влаштували його в садочок, привчаємо до спілкування із навколишнім світом. За весь час дитина стала значно спокійнішою. Тепер потрібна допомога логопеда, бо погано говорить, а за рік — у школу.

Керівники спільноти для безпритульних готують пакет документів у Міністерство соціальної політики, аби Анні призначили статус постраждалої від торгівлі людьми. Тоді жінка отримає додаткову допомогу, а винуватців зможуть притягнути до кримінальної відповідальності.

Автор: Софія ЧАЙКІВСЬКА, gazeta.ua

Теги:  роки, жебракувати, змушували, Жінку

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 114 | Додав: Admin | Теги: роки, жебракувати, змушували, Жінку | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.