Неділя, 24.03.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2019 » Березень » 5 » Міська рада регулюватиме чисельність безпритульних тварин на вулицях міста
05.03.2019 (22:19)

   Міська рада регулюватиме чисельність безпритульних тварин на вулицях міста

Рішенням 62-ї сесії Турківської міської ради від 28.02.2019 року № 1930 «Про уточнення коштів загального фонду» виділено кошти в сумі 40,00 тис.грн. на виконання Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у м.Турка на 2019-2020 роки.

Вищевказана Програма була затверджена рішенням сесії 20.12.2018 року № 1810.

Основною метою програми є - зменшення кількості безпритульних тварин у місті Турка на основі гуманного та відповідального ставлення до них.

Програма передбачає:

  1. Виявлення та облік безпритульних тварин на території міста;
  2. Відлов, стерилізація та повернення на попереднє місце проживання безпритульних тварин;
  3. Інформаційно-просвітницькі заходи щодо гуманного поводження з безпритульними тваринами, пропагування стерилізації домашніх тварин, тощо.

Змалечку нас привчають любити «братів менших» і не кривдити їх, а бажання приручити тварину і дбати про неї властиве багатьом… Важко відповісти на таке запитання, «як так тварина опинилася на вулиці». Можливо, люди, які нехтують природою, правилами співіснування, а відтак і світом в цілому, авжеж громадою, не здатні бачити прекрасне, їм не дано відчувати любов?

Кожен із нас хоче, щоб поряд була віддана й вірна істота, яка любить тільки тебе, радіє тільки тобі і ніколи не зраджує. Такими і є «брати наші менші» – тварини, яких ми наближаємо до себе й називаємо своїми друзями. Однак замало просто мати такого друга. Слід і самому бути другом, який ніколи не зрадить і не образить. Заводячи «домашнього улюбленця», ми повинні відповідати за нього, а отже, зобов’язані бути людьми. Адже хто, як не людина, що гордо називає себе «володарем світу», мусить про це дбати?

Ми повинні пам’ятати і не забувати, що тварини стали безпритульними через безвідповідальність людей і ці люди серед нас.

Будьте людьми!

Гвоздінський Олександр, FB

Теги:  регулюватиме, міста, безпритульних, тварин, Рада, міська, вулицях, чисельності

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 93 | Додав: Admin | Теги: регулюватиме, міста, безпритульних, тварин, Рада, міська, вулицях, чисельності | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.