Четвер, 21.03.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2019 » Березень » 11 » Суд продовжив розслідування справи судді Турківського районного суду Луки Кріля
11.03.2019 (00:47)

   Суд продовжив розслідування справи судді Турківського районного суду Луки Кріля

Суд продовжив до 18 березня розслідування кримінального провадження за підозрою судді Турківського районного суду Львівської області Луки Кріля в одержанні неправомірної вигоди в 1000 євро.

Таке рішення ухвалила слідча суддя Солом'янського районного міста Києва Ірина Усатова, повідомляє «Слово і Діло».

Як вказується в документі, детектив Національного антикорупційного бюро подав клопотання, погоджене з керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким про продовження слідства щодо Кріля. Вивчивши документ, суддя Усатова частково задовольнила клопотання.

Як відомо, Кріля викрили на одержанні неправомірної вигоди в 1000 євро. За інформацією САП, вказані кошти суддя вимагав від особи, яка працівниками патрульної поліції в листопаді цього року була зупинена за кермом автомобіля й складений протокол про адміністративне правопорушення за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння.

Нагадаємо, суд призначив експертизу «прослушки» Кріля. Також суд скоротив йому обов'язки. Раніше суддя Кріль подав позов до Вищої ради правосуддя.


Суд призначив експертизу «прослушки» викритого САП судді

25 лютого 2019, 09:30

Суд призначив експертизу «прослушки» судді Турківського районного суду Львівської області Луки Кріля, якого детективи Національного антикорупційного підозрюють в одержанні неправомірної вигоди в 1000 євро.

Таке рішення ухвалив слідчий суддя Солом'янського районного суду міста Києва Вадим Сенін за результатами розгляду клопотання детектива НАБУ, повідомляє «Слово і Діло».

Як відомо, Кріля підозрюють у тому, що він вимагав у Олександра Гвоздецького і отримав 1000 євро за винесення рішення на користь останнього в справі про адміністративне правопорушення за водіння в нетверезому вигляді не пов'язаного з позбавленням права керування транспортними засобами.

Детектив відзначав, що в ході досудового розслідування кримінального провадження на підставі ухвали слідчого судді Київського апеляційного суду співробітниками управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України у Львівській області на виконання доручення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького проводились негласні слідчі (розшукові) дії: аудіо-, відео контроль особи, за результатами проведення яких складено відповідний протоколи, до якого долучено носії інформації із зафіксованими результатами проведення зазначених заходів.

У зв'язку з цим детектив просив суд призначити експертизу з метою підтвердити або спростувати приналежність голосу Кріля і Гвоздецькому, а також чи немає на записах монтажу. Суддя Сенін клопотання задовольнив.

Нагадаємо, Вища рада правосуддя відсторонила від здійснення правосуддя суддю Кріля. Також йому обрали запобіжний захід.


Суд скоротив обов'язки викритому САП судді

25 лютого 2019, 08:30

Суд скоротив обов'язки судді Турківського районного суду Львівської області Луці Крілю, якого детективи Національного антикорупційного підозрюють в одержанні неправомірної вигоди в 1000 євро.

Таке рішення ухвалила слідча суддя Солом'янського районного суду міста Києва Оксана Криворот за результатами розгляду клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, повідомляє «Слово і Діло».

Як відомо, Крілю обрали запобіжний захід у вигляді застави в 80 тисяч гривень з покладанням низки обов'язків: прибувати на першу вимогу; не відлучатися з Турківського району Львівської області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та утримуватися від спілкування зі свідками.

Так, прокурор САП Вадим Кохно просив суд продовжити дію всіх обов'язків, оскільки досудове розслідування ще триває, а ризики перешкоджання слідству не зменшилися.

Вивчивши клопотання, суддя Криворот задовольнила його частково. Так, вона продовжила дію лише двох обов'язків: прибувати на першу вимогу і повідомляти про зміну свого місця проживання.

Нагадаємо, Вища рада правосуддя відсторонила від правосуддя суддю Кріля.


Викритий САП суддя подав позов до ВРП

28 січня 2019, 08:30

Позов до Вищої ради правосуддя на відсторонення від вчинення правосуддя подав суддя Турківського районного суду Львівської області Лука Кріль, якого підозрюють в одержанні неправомірної вигоди.

Відповідну заяву він через адвоката передав до Касаційного адміністративного суду, повідомляє «Слово і Діло».

Як відомо, рішенням ВРП за результатами розгляду клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Кріля тимчасово відсторонили від здійснення правосуддя у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності. Так, суддя подав позовну заяву до ВРП, в якому він просить визнати протиправним і скасувати це рішення ради. Свої вимоги суддя і адвокат обґрунтовують тим, що їх нібито не належним чином повідомили про час і місце засідання, а також ухвалили рішення за їх відсутність.

Суд відкрив провадження за вказаним позовом підозрюваного Кріля і витребував у ВРП копію рішення про відсторонення судді.

Нагадаємо, САП спільно зі співробітниками Служби безпеки України викрили на одержанні неправомірної вигоди в сумі 1000 євро суддю Турківського райсуду Львівської області Криля. Зазначені кошти, за версією слідства, він отримав від особи, стосовно якої у 2018 році працівники патрульної поліції склали протокол про адміністративне правопорушення за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння. Також йому обрали запобіжний захід.

www.slovoidilo.ua

Теги:  луки, Турківського, Розслідування, Кріля, РАЙОННОГО, справи, суду, продовжив, судді

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 181 | Додав: Admin | Теги: луки, Турківського, Розслідування, Кріля, РАЙОННОГО, справи, суду, продовжив, судді | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.