Неділя, 24.03.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2019 » Березень » 12 » На Турківщині активно розвивається туризм
12.03.2019 (00:17)

   На Турківщині активно розвивається туризм

Упродовж останніх років Турківщина активно розвивається у сфері туризму. Про це йшлося, сьогодні, 11 березня, під час звіту про проведену роботу голови Турківської районної державної адміністрації Олександра Лабецького.

Як він розповів тисячі гостей відвідують туристичні об’єкти району, серед яких «Собінь», «Карпатський замок», «Альтана» у Розлучі, «Чертур» у Яворі, «Таор-Карпати» та «Осоння Карпат» у Ластівці, «Панська ровінь» у Мохнатому, «Бойківська хата» у Верхньому Гусному, «Бутік-вілла Прованс» у Буковинці, базу Західного реабілітаційно-спортивного центру в с. Яворів.

«Багато людей відвідують наш край і по програмі сільського зеленого туризму. Так великою популярністю користуються агрооселі Платона Зубрицького із села Буковинка, «Хатина на бджолах» Василя Демківа із села Ластівка та «Пасіка Медова» Надії Дребот з села Розлуч,. Цікавим для туристів є маршрут «До бойків на сир» у селище Бориню до родини Богдана Комарницького»,- розповів Олександр Лабецький.

Додамо, що на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України відбуваються не лише чемпіонати України , а й міжнародні змагання з біатлону, лижних перегонів та шахів, що сприяє популяризації району та області, як спортивного та туристичного осередку України.

Турківська РДА

Теги:  розвивається, активно, Турківщині, туризм

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 248 | Додав: Admin | Теги: розвивається, активно, Турківщині, туризм | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 5
0
5 Victor   (12.03.2019 19:35)
Ну, чого ж, якщо цікавитися туристичним життям Турківщини, то можна помітити не одного туриста. Наведу кілька прикладів: сюди часто заїжджає інструктор (у минулому) лижного спорту п.Мирон, покататися на лижах по довколишніх горбах. Турківщину часто відвідують орнітологи для обліку птахів. Тут частий гість музейний працівник з Дрогобича, п. Володимир. На етюди приїжджає відомий художник, п. Ярослав. Кілька разів на місяць тут буває фотограф-професіонал, п. Іван. Частий гість Турки, п. Леонід з Києва. Якщо не лінуватися і бувати часто на природі, то можна зустріти вело-, мото-, та авто- туристів з Польщі та інших країн. За Кар’єром літають на дельтапланах. Зустрічаються групи туристів і біля витоку Дністра і т.д. У самій Турці є також люди, активні туристи, що обходили Крим, Кавказ, Татри, Карпати, Альпи. Є й альпіністи.

0
4 Іван   (12.03.2019 16:20)
СМІХ ТА Й ГОДІ! ПОКАЖІТЬ МЕШКАНЦЯМ ТИХ  ТУРИСТІВ?

0
3 Саня   (12.03.2019 15:49)
А взагалі то влада має подумати про те, як привабити в район туристів з Європи. І для цього в Білому Домі є всі козирі, треба лише змінити вивіску та надавати платні послуги гей-туристам з Європи. Це дозволить суттєво поповнити районний бюджет, та і працівників білого дому ніхто не буде називати п...ми, а по європейському.

0
2 Саня   (12.03.2019 13:12)
Турка це туристична Мекка. Щодня сюда приїзжають "туристи" з сонячного Закарпаття. Для зручності їм навіть в Сянках безкоштовний готель побудували. Деякі з них, під видом "гостей з Африки", до Богдана Комарницького на сир заїзджають.

0
1 Іван   (12.03.2019 12:15)
А де ви бачилиу  Турці туристів?

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.