Неділя, 24.03.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2019 » Березень » 15 » Старосамбірщина хоче бути окремою адміністративною одиницею
15.03.2019 (20:48)

   Старосамбірщина хоче бути окремою адміністративною одиницею

Старосамбірська районна рада скерувала колективне звернення з обґрунтуванням до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної ради України, голів Львівської обласної ради та до Львівської облдержадміністрації для розгляду і прийняття рішення.

У документі зазначено: «Враховуючи транспортну доступність адміністративного центру району, його географічні, культурні, історичні особливості, пропонується зберегти гірський Старосамбірський район як окрему адміністративно-територіальну одиницю в Львівській області».

Нагадаємо, що останнім часом серед громад Старосамбірщини тривало активне обговорення трьох проектів моделей щодо нового адміністративно-територіального поділу Львівщини. Зокрема, експерти пропонували об’єднати Старосамбірський район із сусідніми Турківським та Самбірським районами із центром у м.Самбір.

Однак жодна із експертних пропозицій не була підтримана органами місцевого самоврядування Старосамбірщини. Таким чином в їхньому середовищі після обговорення й було підготовлене колективне звернення з обґрунтуванням до центральної та обласної влади Львівщини.

Автори звернення також посилались на позитивний досвід сусіднього гірського Бещадського повіту Республіки Польща, з яким тривалий час співпрацює Старосамбірщина.

Водночас прикарпатці в надісланому зверненні пропонують розглянути можливість при проведенні адміністративно-територіальної реформи в Україні. розробити і застосувати особливі підходи з урахуванням специфічних умов гірських районів.

Микола СЕНЕЙКО, Leopolis.news

Теги:  Старосамбірщина, одиницею, бути, адміністративною, хоче, окремою

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 160 | Додав: Admin | Теги: Старосамбірщина, одиницею, бути, адміністративною, хоче, окремою | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.