П'ятниця, 24.05.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » PR » 2019 » Березень » 30 » Вибори 2019. Кому довірити долю країни?
30.03.2019 (00:50)

PR   Вибори 2019. Кому довірити долю країни?
УВАГА! ОПИТУВАННЯ. ГОЛОСУВАННЯ ЗАКРИТО

Вибори президента України вже скоро, отже, невдовзі всім нам треба визначитися з тим, кому ми довіримо своє майбутнє.Тому питання «Кому довірити свою долю та долю всієї держави?» , «На що звертати увагу?», «Якою має бути людина, яка йде захищати наші інтереси?» – найактуальніші.

Розібратися важко, довіряти – ще важче.

Списки кандидатів на посаду президента України опубліковані. Громадськість активно обговорює кандидатів. Точаться суперечки , нагнітається інтрига. Ці вибори, мабуть увійдуть в історію, як вибори з найбільшою кількістю кандидатів.

Зважаючи на великий інтерес пропоную опитування відвідувачів сайту , яке дозволить кожному висвітити свої вподобання.

Соціологи проводять дослідження. Публікують різноманітні прогнози. Соціологія теж досить приблизно показує ситуацію, із певною похибкою, а ці 2-3 % можуть бути вирішальними.

Пропонуємо всім відвідувачам нашого сайту інтерактивне опитування-голосування , яке дозволить Вам висловити свою думку стосовно найдостойнішого, на вашу думку, кандидата. Цікаво буде після проведення виборів порівняти та проаналізувати результати.

Для проведення голосування у вікні форми голосування поставте "галочку" навпроти вибраного кандидата та натисніть кнопку "Проголосувати за обраного кандидата" внизу списка.

За посиланням "Результати опитування" Ви зможете переглянути поточні рейтинги кандидатів.Результати голосування 'Вибори Президента України 2019р.'


З програмами кандидатів можна ознайомитися на сайті ЦВКПідведено підсумки опитування, відкинуто невалідні голосування.

Для всіх охочих публікуємо log-файли голосування:


Теги:  вибори, довірити, країни?, долю, кому, 2015.

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: PR | Переглядів: 1477 | Додав: Admin | Теги: вибори, довірити, країни?, долю, кому, 2015. | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 10
0
10 Victor   (10.03.2019 22:21)
Шановний п. «Саня», я, як примітив, придбавши комп’ютер, знаю, що за кожним кроком людини стежать відповідні програми, які відслідковують не тільки місця, де вона побувала, що дивилася і т.д., але й стиль мислення, визначаючи рівень соціальної небезпеки. Одне, чого не визначають дані програми, так це ціль: чого людина відвідала цей чи інший сайт, що вона хотіла взяти для себе – щось пізнати чи просто підігріти якісь свої збочення і т.д.. Мушу Вас засмутити, перегляд порнухи провокує не тільки імпотенцію, а й викликає різноманітні хвороби, розлади психіки та напруження відносин у сім’ї (якщо всю цю порно-індустрію сприймати серйозно). Людина повинна вчитися на поведінці інших людей і слідкувати за своїм внутрішнім станом. Чесно кажучи, як на сповіді, я навіть не маю сили у своїй пам’яті воскрешати якісь порнокартини. В молоді роки, коли в сім’ї переглядали якийсь фільм з еротичними сценами, то мені дивно було бачити, як старші бігли до телевізора, щоб перемкнути канал і кричали що це гидота. Я маю на старість трохи інакше бачення про еротику чи порнуху: не осуджую і не пропагую, хай кожен поступає так, як йому дозволяє його світогляд та здоров’я, тілесне і душевне. Може колись і варта заглянути у «святая святих» статевих відносин та спробувати осмислити їх не з позиції релігійного фанатика, а сприйняти як звичайну поведінку людей з активно розвиненою статевою функцією. Згадаймо слова Христа, що блудники та перелюбники першими входять в Царство Небесне, чого ніяк не могли втямити законники. Не бійся людино, що хтось побачить твої скриті таємниці і буде ними маніпулювати. В першу чергу їх бачить Бог, перед лицем Котрого ти ходиш. Він не маніпулює твоєю свідомістю, як це роблять «законники». Ось у чому різниця між Богом і людиною. Людина на людину заводить папку і програму, а Бог має для неї милість і всепрощення, аби тільки людина готова була до змін.

0
9 Саня   (10.03.2019 21:30)
Victor, ти мабуть себе вважаєш за істину в останній інстанції... Але я тебе розчарую, насправді ти такий же самий примітив, як і 99 річний вуйко з Борині.  Всі твої емоції та плід фантазії насправді уже давно опрацьовані невеличкою компютерною програмою. Неправда??? Тоді чому ти порнуху дивишся???

0
8 Victor   (10.03.2019 20:30)
Дивлячись на марноту і томління духа довкола вибору месії українського народу, слухаючи дискурси армії кандидатів, що можна сказати з цього приводу.

У кожній країні світу, в залежності від рівня цивілізаційної еволюції, є відповідна кількість соціально-активних, розумних людей – приблизно від 20 до 5 процентів, решта – пасив, а то і звичайна п’ята колона. Виникає традиційне питання: як такій країні зрушити з місця і просунути ся вперед, а не тупцювати століттями у печерному віці.

Система доволі проста. У виборах приймають участь ті, хто саам прийшов на дільницю за запрошенням і отримав бланк з ідіот-тестом, де вказані запитання, на які повинен відповісти виборець. Наприклад: що таке держава; влада, мова, патріотизм, корупція, мораль і т.д., приблизно 20-30 запитань. Заповнений бланк проходить через комп’ютерну програму, яка визначає інтелектуальний рівень виборця. Виборець, з низьким рівнем інтелекту до виборів не допускається, оскільки не здатен реально оцінювати ситуацію. Так визначається процент розумних людей, котрі приводять до влади не якогось пройдисвіта-авантюриста, а розумну людину, котра здатна вести з собою народ до розвитку, а не деградувати разом з ним, дрейфуючи у руслі паразитизму.

0
7 Саня   (10.03.2019 12:08)
Цей Василь, як і ті що за Жюлю, мабуть огент Кремля. Треба їх покарати.

0
6 Admin   (10.03.2019 01:32)
«Не стріляйте в піаніста — він грає, як уміє» (Оскар Уайльд)

Майже з першого дня цього голосування отримав дзвінок. Обурена прихильниця одного з кандидатів звинуватила мене в тому, що за її  кандидата не можуть проголосувати поважні люди. Не відкриваючи логіки роботи скрипта голосувалки, я пояснив людині, що тут треба дотримуватися одного правила - голосувати чесно (одна людина -> один голос). Однак, чомусь, люди і далі намагаються обдурити систему та "накрутити" голоси.

Станом на 00:00 10.03.2019   всього проголосувало 394 людини
З них зараховано 219 голосів
Не зараховано повторних 175 голосів  (44,4% від усіх голосів)

Це досить високий відсоток тих хто намагається фальсифікувати голоси... А що ж буде в off-line ?

А шановному п.Василю, який в своєму коментарі звинуватив адміна в якійсь нечесності, можу лише вказати на нечесність з його боку biggrin :

8.03.19(П'ятниця) о 15:11.41 п.Василь (78.111.190.177) выбрав пункт "Литвиненко Юлія Леонідівна" і його голос був зарахований
8.03.19(П'ятниця) о 16:01.21 п.Василь (78.111.190.177) выбрав пункт "Бойко Юрій Анатолійович" і його голос,зрозуміло, не був зарахований

Цілком очевидно, що голосування на сайті не має якогось великого значення чи впливу на виборчий процес. Цікаво буде порівняти результати голосувалки з фактичними результатами виборів.

Тим паче, не зрозуміла така завзятість окремих відвідувачів в фальсифікації результатів. Після завершення голосування (до 29.03.19) я, напевно, опублікую log-file та вкажу на накрутки. Тоді можна буде відкоригувати цифри, та отримати більш-менш вірогідні результати

0
5 ZOHAN   (08.03.2019 17:51)
Через таких "ОБДАРОВАНИХ" відсутністю розуму осіб як міха , такі люди як я повинні заробляти за кордоном. а чому? а тому що "воно" не думає головою, а сприимає як правду все що скаже телевізор. тому "дебіл" це ще високе звання. я би назвав таких ембіцилами.

0
4 Василь   (08.03.2019 14:15)
Голосування не чесне, за опозиційних кандидатів адмін знімає голоси. Зато жюльці та шоколадному кожен день добавляє. Це лохотрон, не ведіться.

0
3 Admin   (06.03.2019 21:37)
Панове, ведіть себе культурно!

0
2 Міха   (06.03.2019 19:57)
ZOHAN , Сам ти дебіл

0
1 ZOHAN   (06.03.2019 19:08)
ОТИХ ДЕБІЛІВ , ЩО ПРОГОЛОСУВАЛИ ЗА ТИМОШЕНКО, БОЙКА, і ЗЕЛЕНСЬКОГО , ТРЕБА ВБИТИ І СПАЛИТИ ТІЛА.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.