П'ятниця, 19.04.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2019 » Квітень » 13 » НПП «Бойківщина» - створено!
13.04.2019 (02:48)

   НПП «Бойківщина» - створено!

На території Турківського району Львівської області створено національний природний парк «Бойківщина». Відповідний Указ Президент України підписав 11 квітня 2019 року.

До території національного природного парку «Бойківщина» погоджено в установленому порядку включення 12 240 гектарів земель ДП «Боринське лісове господарство», ДП «Турківське лісове господарство» Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та Турківського ДЛГП «Галсільліс». 10 623 гектарів земель державної та комунальної власності надаються національному природному парку в постійне користування, у тому числі з вилученням у землекористувачів, та 1617 гектарів земель державної власності державного підприємства «Боринське лісове господарство», які включаються до території парку без вилучення.

Указом Президента підтримано пропозицію Кабінету Міністрів України щодо функціонування національного природного парку «Бойківщина» у сфері Державного агентства лісових ресурсів України.

Національний природний парк «Бойківщина» створено з метою збереження генетичного, видового і ландшафтного різноманіття Українських Карпат, інших природних комплексів і об'єктів, що мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення.

На території Парку зосереджена низка пам’яток історії та архітектури, які стануть базовими осередками розвитку туристичного та рекреаційного використання.

lvivlis.gov.ua

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №130/2019

Про створення національного природного парку «Бойківщина»

З метою збереження генетичного, видового і ландшафтного різноманіття Українських Карпат, інших природних комплексів і об'єктів, що мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення, відповідно до статті 53 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» постановляю:

1. Створити на території Турківського району Львівської області національний природний парк «Бойківщина».

До території національного природного парку «Бойківщина» погоджено в установленому порядку включення 12 240 гектарів земель державної та комунальної власності, а саме: 10 623 гектарів земель державної та комунальної власності, які надаються національному природному парку в постійне користування, у тому числі з вилученням у землекористувачів, згідно з додатком, та 1617 гектарів земель державної власності державного підприємства «Боринське лісове господарство», які включаються до території парку без вилучення.

2. Підтримати пропозицію Кабінету Міністрів України щодо утворення та забезпечення належного функціонування адміністрації національного природного парку «Бойківщина» у сфері управління Державного агентства лісових ресурсів України.

3. Кабінету Міністрів України:

1) забезпечити:

затвердження у шестимісячний строк у встановленому порядку Положення про національний природний парк «Бойківщина»;

вирішення протягом 2019 - 2021 років відповідно до законодавства питання щодо надання національному природному парку «Бойківщина» у постійне користування 10 623 гектарів земель, у тому числі з вилученням у землекористувачів, розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та оформлення речових прав на земельні ділянки, а також розроблення проекту землеустрою з організації та встановлення меж території національного природного парку;

розроблення протягом 2019 — 2021 років і затвердження в установленому порядку Проекту організації території національного природного парку «Бойківщина», охорони, відтворення і рекреаційного використання його природних комплексів та об'єктів;

2) передбачати під час підготовки проектів законів про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» та про Державний бюджет України на 2020 та наступні роки кошти, необхідні для функціонування національного природного парку «Бойківщина».

4. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

11 квітня 2019 року

Теги:  створено!, «Бойківщина»

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 77 | Додав: Admin | Теги: створено!, «Бойківщина» | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (13.04.2019 06:45)
Просто супер! Здоров’я і Божої благодаті всім, хто доклав зусиль до реалізації цієї ідеї! Тепер головне, щоб до дати затвердження цього Положення, не дорізали останній ліс.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.