П'ятниця, 19.04.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2019 » Квітень » 14 » ТЕРНОПІЛЬ БЛИЖЧЕ ДО ТУРКИ НІЖ ДО ПОЧАЄВА?
14.04.2019 (19:00)

   ТЕРНОПІЛЬ БЛИЖЧЕ ДО ТУРКИ НІЖ ДО ПОЧАЄВА?

Нещодавно в інтернет-мережі з‘явилася стаття про одного з голів районної державної адміністрації на Львівщині. Зміст цієї статті доволі абсурдний і полягає в тому, що нібито головою Турківської РДА чиниться тиск на греко-католицьких і православних священників з погрозами закриття церков, якщо проголосують не так як треба, а також багато інших звинувачень Олександра Лабецького.

Зважаючи на те, що в Україні традиційно не люблять владу, думки користувачів мережі відразу ж розділилися: одні – поширювали, підтакували й розповсюджували далі, бо отримували від цього задоволення, а в інших виникали численні запитання, які породжували серйозні сумніви в правдивості викладеної інформації. Вирішили і ми, як учасники Майдану та АТО, які не вірять всьому , що чують і бачать, придивитися до того «матеріалу».

Перше, що впадає в око, те, що стаття не має автора. Чи ви чули, щоб в селі хтось щось повідав, але не знали хто то повів і де то було? А тут нема. Якщо хтось на когось щось повів, то в кожнім нашім селі спитають в того «когось», чи то правда? А тут ціле журналістське розслідування і не питає в того, за ким слідкують, чи то правда, що вони про нього пишуть? Професіонал, який пише матеріал, опирається на факти і дає можливість усім сторонам висловити свою думку в статті.

Та дивна для бойків новина, що «матеріал» немає автора спонукає нас думати, що то не писав правдивий бойко. І ми вирішили копнути глибше – подивилися чия газета то розмістила і в котрім бойківськім помешканю вона є. Дивимось і очам не віримо – газета в Тернополі, називається «Репортер», але ні будинку, ні вулиці, ні нічого іншого нема. Овва! Напевно ми щось пропустили, що не зауважили коли ж то Тернопіль приєднали до Турки! Але тут нас наспіло щастя і ми знайшли телефон тої газети (сайту – по- теперішньому).

Набираємо той номер: +38 (068-346-51-05), але каже потойбічний голос, що такий не є. Не вірите – спробуйте самі.

Тепер стає ще цікавіше. Виникає питання чи існує головний редактор Драбик Ігор Миколайович чи так само, як номер телефону, він у тім світі, де його ми не знайдемо, чи може він так само в Турці, як і в місті Тернополі?

Насамкінець виявилося, що вищевказаний сайт не є зареєстрованим як ЗМІ.

Отже виходить, що якась дивна контора без реєстрації, адреси, дійсних номерів телефону пише про Турку з Тернополя. Видно не має що робити в тому Тернополі, тільки й дивиться, що то в нашій Турці робиться? Чомусь автор, який побоявся вказати своє ім’я, навіть не намагався вийти на зв’язок з Олександром та почути його думку з цього приводу. А дарма, бо Олександр завжди був і є відкритим, чесним та прозорим у своїх діях. Дивним також є те, що на цьому сайті є багато таких статей, де, як правило, поливають брудом.

Нас таке явище не лише дивує, ми, як громадські активісти обурені, що такі анонімні медіа ще існують в Україні. Як громадські активісти скажемо наступне: коли ми критикували когось, то підписувалися під кожним своїм словом, ніколи не прикривалися чужими іменами. Бо маємо сміливість говорити правду в очі! Продовжуємо це робити і зараз по відношенню до багатьох представників обласної та центральної влади. Тому нам цілком зрозуміло, що це – помийна яма, яка розміщує лише бруд на чиєсь замовлення. Питання полягає лише в тому – хто замовив цю гидоту проти нашого побратима? Ми шукали відповідь і знайшли джерела та шляхи поширення цієї «помийної» статті. ІР-адреси перших поширень вказують на те, що наслідили прихильники Кіріла в Почаєві та Львові. Пізніше вже підхопили й поширили інші користувачі соцмереж. Як кажуть в народі, «розійшлося, як брехня по селі». Особливо, чомусь, зловтішно це поширювали у сусідніх районах окремі люди.

Тому впевнено кажемо: «Це - ПОМСТА прихильників Кіріла за проукраїнську позицію голови Турківської РДА Олександра Лабецького та його підтримку місцевих церковних громад при переході до Автокефальної Православної Церкви України».

По всій Україні церковні парафії переходять від московського патріархату до ПЦУ. Чому тільки на Турківщині розгорілися такі баталії? Відповідь проста: Турківський район – особливий регіон, звідси походять більше 2500 священників московського патріархату. Подібної ситуації немає ні в одному іншому районі на Львівщині і в Україні. Тут було найбільше парафій і єдиний монастир МП на Львівщині. Багато хто вважає цей регіон своєю вотчиною і перехід навіть однієї парафії до ПЦУ сприймають як особистий виклик. Бо десь на Одещині чи Донеччині вихідцям з Турківщини будуть закидати – «навіть на вашій батьківшині переходять до української церкви…». Тому тут так завзято й істерично борються прихильники Кіріла й «руского міра».

Вони в своїй агонії дійшли до абсурду і в статті наполягають на тому, що, нібито, голова РДА погрожує закриттям церков, якщо проголосують не так як треба. І ця остання теза саме їх почерк, бо жодному українцеві, а тим більше бойкові не спаде на думку приписати комусь з наших людей слова про закриття церкви, навіть будь-якому найгіршому голові села, міста, чи голові адміністрації. З цього нам зрозуміло – нагнітається ситуація, щоб місцеві жителі засумнівалися й призупинили перехід парафій до ПЦУ.

Щоб додати густих фарб невідомий автор підпільного бойового листка неподалік Почаєва повідає про тиск на освітян, голів сільських рад, медиків, усіх бюджетників та підприємців. Це – брехня! А самому ліньки було з близького до Турки Тернополя заглянути в соціальні мережі і побачити як представники цих галузей публічно агітували й агітують за різних кандидатів, (в тому числі – і за опозиційних) і ніхто з них не приховує своїх політичних уподобань. Про який тиск може йти мова, коли самі працівники адміністрації на своїх сторінках у фейсбуці поширювали агітацію за інших кандидатів?!

З тим сайтом і його заказухою зрозуміло одне – метою травлі Олександра Лабецького було не дискредитувати його як керівника району, а знищити як активного учасника Революції Гідності шляхом вкидання низки брехливих статей на цьому фейковому сайті та на деяких інших. Маємо підстави стверджувати, що найближчим часом вийде ще одна порція чорної брехні, де вже замахнулися на святе для нас, майданівців , – що, нібито, Олександр Лабецький не був покалічений на Майдані, ніяких куль снайперів 20 лютого не було, підробив відео розстрілу й пустив в інтернет, в лікарні ніколи не лікувався і він взагалі не був на Майдані. Скажете абсурд? Але ж частина людей повірила і в попередню брехню.

Тому будьмо уважними, іде цілеспрямована кампанія з дискредитації Майдану та Майданівців.

Майданівців при владі – одиниці! Нівелювання образу майданівця – мета реваншистів й прихильників Кіріла! Проти нас – розпочали війну проросійські сили! Але Бог з нами і ми обов’язково переможемо!

Слава Україні! Слава Нації! Смерть ворогам!

Правосудов Володимир, сотник 19-ї сотні, боєць «Айдару».

Круц Іван, сотник 29-ї Бойківської сотні, учасник АТО

Солонинко Ігор, сотник 5-ї сотні, воін 80-ї аеромобільної бригади

Садовський Степан, поранений учасник Революції Гідності

Вархоляк Богдан, поранений учасник Революції Гідності

Брянчик Юрій, воїн 24-ї ОМБР

Богдан Володимир – поранений учасник Революції Гідності, воїн 80-ї аеромобільної бригади

Гук Андрій, учасник Майдану, воїн 80-ї аеромобільної бригади

Козак Мирослав, учасник Майдану, воїн 57-ї бригади ОМПДР

Теги:  БЛИЖЧЕ, Тернопіль, ПОЧАЄВА?, турки

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 217 | Додав: Admin | Теги: БЛИЖЧЕ, Тернопіль, ПОЧАЄВА?, турки | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (15.04.2019 07:15)
Тут, на сайті, вже якось один блазень пробував сипати коментарями, подібними за темою, що у даній статті. Мене дивує одне, невже так важко вичислити автора за електронною адресою, з якої була скинута стаття? Якщо сьогодні «спеціалісти» слідкують за всіма відвідувачами інтернету через відповідні «програмки» і бачать кожного, хто в яку діру засунув свій ніс, то щоб вияснити це питання, напевно немає бажання? «Совпадєніє»? – не думаю. Тоді, кому це вигідно?

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.