П'ятниця, 19.04.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2019 » Квітень » 15 » НАДВАЖЛИВИЙ ВИБІР
15.04.2019 (22:30)

   НАДВАЖЛИВИЙ ВИБІР
Чи спроможні ми зробити його правильно?

У першому турі виборів Президента України було аж 39 кандидатів. Між ними були порядні і достойні, але не зовсім особистості. Не зовсім порядні і достойні тому, що в основному вони ставили особисті інтереси вище за інтереси народу. Якби вони дбали за долю України, то ішли б не десятками, а об'єднали¬ся і виставили б одного патріота-кандидата і "одностайно би гетьмана єднали».

Всі вони залишилися за бортом виборчого процесу і нас, виборців, поставили перед вибором. Маємо двох кандидатів, які мене особисто як націоналіста не влаштовують Але вибирати треба мені і нам усім. Своєю байдужістю ми не скасуємо посаду президента.

Багато виборців, особливо молодих, які не знають історії, не були голодними під чоботом московської імперії, голосували і мають намір голосувати за Володимира Зеленського, бо він іх веселить своїми насмішками і глузуванням над всім, що є українським ( мовою, керів¬никами держави, врешті-решт і над нами, виборцями) Я собі не можу уявити, як буде керувати Збройними Силами України, як буде представляти нашу державу на міжнародній арені людина-комік, яка не володіє державною мовою (розмовляє в основному суржиком), не має ораторського хисту не вміє себе вести в поважному товаристві. Нарешті питання: що він зробив корисного для України?

Діючий Президент як кандидат на другий термін має немало гріхів і недоліків за час свого президентства. Але тільки той їх не має, хто нічого не робить.

Хочу сказати про позитиви в роботі Петра Порошенка як Президента України. Чого варте його дистанціювання від Москви і зближення з ЄС і США. Постійна кропітка праця і старання про вступ України в ЄС і НАТО. В даний історичний період без допомоги Заходу ми опинимося в лабетах московської імперії, під гнітом якої ми були близько 400 років. Щоб визволитись з-під неї¬ наші предки віддали мільйони своїх життів, пролили море крові - своєї і ворожої. Простори Сибіру, Колими встелені невинними трупами.

Дорогі українці, якщо ви хочете знову такої долі собі, своїм дітям та онукам, то голосуйте за Зеленського.

Я особисто цього не хочу, бо я скуштував, що таке московська опіка над українцем і йото КГБ, що таке московський атеїзм і московська церква теж, в якій треба молитися московською, а не рідною мовою. Вважаю, що великою заслугою Петра Порошенка є його праця і старання в наданні Томосу ПЦУ, яким він домігся здійснення мрій багатьох поколінь українців.

У теперішній час в зміцнення і протистоянні ворожій агресії на першому місці є Збройні Сили України, а на другому - єдина православна Церква.

Юні мої друзі, ви нарікаєте, що в Україні нема роботи заробітків, але завдяки Порошенку ви маєте можливість поїхати за кордон на роботу без віз. А чи мають таку можливість москалі, хоч там їх матеріальне становище не краще, ніж наше.

Я закликаю всіх виборців прийти на виборчі дільниці і проголосувати за Петра Порошенка. Хоч як націоналіст, я би радів, якби на місці Порошенка був тож націоналіст. Але хоч він не націоналіст, мені приємно дивитися і слухати, як він виступає і гідно веде себе як українець.

Микола МИХАЙЛИК, член Проводу Турківської РО КУН

Теги:  НАДВАЖЛИВИЙ, Вибір

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 180 | Додав: Admin | Теги: НАДВАЖЛИВИЙ, Вибір | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.