Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Фотоальбоми

Головна » Фотоальбоми » Природа Турківського району » Сорока

З фотоальбому Романа Комарницького.
Надіслав Віктор СаваринДопомога в користуванні слайдшоу

Теги:  сорока

Переглядів: 1391 | Розміри: 620x886px/16.3Kb
Дата додання: 28.06.2012 | Теги: сорока | Додав: Victor

Оцініть це фото по 5-бальній "зірковій" системі натисканням на відповідну зірочку
Рейтинг: 4.7/3

Всього коментарів: 121 2 »
0
12 KRAYANYN   (07.07.2012 13:40)
Будемо сподіватися, що це стане започаткуванням доброї традиції. І організатори майбутніх культурних заходів оцінять і зрозуміють перспективу співпраці з місцевими майстрами. Обов’язково буду на фестинах. Хотів би з Вами поспілкуватися наживо.

0
11 Victor   (07.07.2012 08:22)
Домовленостей ніяких не було. Просто хотів самостійно це зробити. Попробує. Я ось планую зробити стенд з фотографіями своїх робіт. Може щось буду мати в реалії, а щось буду робити під час свята, як це звично буває, щоб люди мали змогу бачити процес. Як вдасться.

0
10 KRAYANYN   (06.07.2012 09:42)
А як саме планував пан Роман? Мав якусь домовленість з організаторами?

0
9 Victor   (06.07.2012 08:41)
Я також подумував над тим, чому на днях святкування міста, Фестинах, та ін., відсутні роботи місцевих фотографів. Роман нібито планував до Фестин віддрукувати кілька своїх панорам, та ще дещо, але цей проект «по воді вилами писаний». Було б гарно. У нас дійсно дуже мистецько-вузький виставочний матеріал. Бракує гончарів, ковалів і т.д. Чи це занедбано в нас настільки, що крім як викути підкову для коня й виліпити з глини миску для пса, бойки більше ні на що не здатні. Що в нас ще таке є, чим ми могли б «здивувати» гостей міста? Прикро, маю на увазі себе, ось так живеш замкнутим життям і не знаєш ні про людей, ні про культуру краю. Хоча дещицю знаю, але цього замало. Чи є в нас в люди, котрі займаються вивченням питання народного мистецтва в районі? Маю на увазі якесь начальство. Те, що окремі люди збирають фольклор і таке ін., це зрозуміло, ентузіазм завжди рухав культуру вперед, але чи все це об’єднано десь в якусь одну систему, куди б стікалася вся інформація й робилися висновки: що в нас розвинене, а в чому відчуваємо брак? По телебаченні бачив, як люди відновили водяний млин. Туди не тільки приїжджають туристи, а й місцевий народ там меле зерно. У нас були, а може ще й досі є, водяні пилорами, млини. Можна було б відновити. На таких святах, як Фестини, потрібно як найширше розкривати душу місцевого народу, котрий через лінивство чиновників, завжди знаходиться в тіні.

0
8 KRAYANYN   (05.07.2012 11:47)
До книги нам ще далекувато. Потрібно ініціювати створення фотовиставок. Розпочати можна загальною, а згодом перейти на персональні. Саме проведення фотовиставок створює великі перспективи для розвитку фотомистецтва на турківщині. Міська рада повинна бути в цьому проекті зацікавлена. Бо на кожен культурний захід, крім постійної і до болю знайомої виставки народних ремесел, буде мати завжди свіжу експозицію. Витрати на таке задоволення можна звести до мінімуму. Разово закупити рами, які в подальшому будуть завжди використовуватися. На всіх наступних виставках витрати будуть тільки на друк самих знимок. Гонорар автору поки-що не розглядається. Цю всю процедуру потрібно розпочинати із створення товариства фотографів поки-що любителів. А далі: активність, активність, і ще раз активність.

0
7 Victor   (05.07.2012 07:33)
Думаю, що це його роботи. По моєму, в Дрогобичі, видали книгу про фотографів дрогобиччини (бачив у Романа), то там є і Іван Бурдяк і кілька його робіт. Чому щось не зробити подібне і на турківщині?

0
6 KRAYANYN   (04.07.2012 19:26)
http://www.forel.mk.uz.ua/gallery.htm це роботи Вашого знайомого фотографа-профі?

0
5 Victor   (04.07.2012 08:55)
На приведеному Вами фото, обробленому в фотошопі, небо має ефект рози вітрів. Виглядає гарно. Досить часто можна таке побачити на небі. Але якщо часто спостерігати це явище, то можна побачити відмінності. В основному це перисті хмари. Крім того, вони розділені на 3-5 і більше потоків. Саме це розділення й нагадує розу. На даному фото ми спостерігаємо турбулентні потоки і різні види хмар на різних висотах. При такому розкладі я розу вітрів не спостерігав ні разу. Та попри все це фото гарне. Це все ж таки твір, а не доповідь в географічному клубі. Коли ми з Романом бродимо лісом в пошуках кадрика, то завжди є можливість зробити знімок хмар, гілки, пня, дерева, островок сіна. Все це свого роду етюди, з котрих при бажанні завжди можна «зліпити» художній твір. Досить часто до компанії приєднується й мій брат, Ігор, великий любитель, шанувальник та цінитель природи. Знавець птахів, звірів та їхніх повадок. Зимою це найкращий слідопит. Часто сидимо в лісі й варимо трав’яні чаї, а добродій Роман сидить неподалеку в кущах, вичікуючи то кедрівку, то сойку, то дятла. Потім приходить до вогню й хвалиться новими кадриками. Ми п’ємо чай, слухаємо пташиний спів та мирно бесідуємо про красу довколишнього життя. Фотокамеру куплю обов’язково (брат також). О, ще забув сказати. У п.Романа є знайомий фотограф-професіонал Іван Бурдяк. Він часто приїжджає до Романа в гості. Хвалиться своїми роботами, та не має бажання ними ділитися. Може якось вмовлю.

0
4 KRAYANYN   (03.07.2012 10:44)
Думаю, варто все ж таки вказувати, де є фото після фотошопу. Однозначно не варто. Раніше ніяка знимка не обходилася без ретуші. І це вважалося в порядку речей. З набуттям масовості, фотографію почали сприймати не обробленою. Але це масова, побутова фотографія: п’янки, застілля і т.д. Художня фотографія необробленою не буває. Справжній фотохудожник зводить фотошопне втручання до мінімуму. Але воно присутнє. Інша справа коли фото змінене до невпізнання і більше схоже на аплікацію. Тобто втручання фотошопом зашкалює. Тут вже сам майстер повинен відчути межу. http://turka.at.ua/photo/50-0-3719 - це фото оброблене забагато. В справжньому фотомистецтві така обробка не припустима. Але дуже вже хотілося побачити рідну Турку кращою.

0
3 KRAYANYN   (03.07.2012 10:12)
не маю можливості - головне бажання. Тема дійсно дуже цікава і варта уваги. Дві перепони стоять на заваді в фотомистецтва: фінанси і вільний час. Але варто тільки розпочати і всі ці умовності стають непомітними.
Фототехніка відносно дорога. Але всі фірми-виробники працюють над її здешевленням. На даний момент дзеркалка початкового рівня стала доступним і досить престижним, в технічному плані, апаратом. З придбанням фотоапарату, вільного часу в мене значно поменшало. Але краще на світ дивитися через об’єктив фотокамери, ніж через екран телевізора. Так що починайте, не пошкодуєте.

1-10 11-12
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.

Схожі матеріали