П'ятниця, 19.04.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Фотоальбоми

Головна » Фотоальбоми » РОЗДІЛ 1. м.Турка » Центр » Пам’ятник Сухничу
Допомога в користуванні слайдшоу

Теги:  місто, безлад, пам’ятник

Переглядів: 1242 | Розміри: 800x568px/445.7Kb
Дата додання: 13.12.2012 | Теги: місто, безлад, пам’ятник | Додав: KRAYANYN

Оцініть це фото по 5-бальній "зірковій" системі натисканням на відповідну зірочку
Рейтинг: 5.0/1

Всього коментарів: 6
0
6 KRAYANYN   (18.12.2012 23:03)
Потрібно міняти систему вивозу сміття. В малих населених пунктах найкраще працює погодинний вивіз. Тобто люди не хаотично будуть виносити сміття на дорогу, а в певній годині кидатимуть на проїзджаючу, на малій швидкості машину. Таким чином можна буде позбавитися від переповнених смітників в центрі міста і від розірваних мішків посеред дороги. Звісно і туть знайдуться порушники правопорядку. Але їх буде значно менше і правоохоронні органи повинні не спати.

0
5 Victor   (18.12.2012 22:37)
В Турці започатковано новий вид відношення до побутового сміття. Кожен ранок, чи вечір, люди несуть сміття не до сміттєвих ящиків, а просто ставлять на проїжджу частину біла тротуару. Зранку їде машина й все це кидають на неї. Але деколи місцеві пси встигають порозривати кульки, вишукуючи «спісфіскі». Сміття валяється по дорозі, тротуару, парку. Варто звернути на це увагу й вказати людям на те, що вони чинять недобре. Підняти це питання в місцевій газеті, пройти з «проповіддю» поміж жителів будинків, попередити, присоромити.

0
4 KRAYANYN   (18.12.2012 13:39)
Неповага до громади відчувається постійно. І це по всій країні. Але влада це також наші люди. Сини наших матерів, учні наших вчителів. Чому так стається?
А мороз і сніг це зовсім не проблема. Для старших людей звичне явище. Це останні два десятеліття було потепління, тому хто не бачив справжньої зими, думає що наступає кінець світу.

0
3 Victor   (17.12.2012 23:10)
У Турці Разлів. Тане сніг, під ногами каша, вода. Хоч би раз проїхали грейдером. Але можна й не прогортати, почекати, коли сніг сам стане. При цьому зекономити гроші на нафту для комунальної техніки. А може це просто неповага до громади міста? Тоді якою має бути повага громади до влади? А взагалі-то й так на днях кінець світу. Судячи з того, як тисне мороз у Росії й як мете снігом на Україні, апокаліпсис вже почався й без проповіді Євангелія по всьому світу.

0
2 KRAYANYN   (14.12.2012 12:05)
Так виявляється в цьому Разлівє, ще й води немає. Господар Разліва обіцяв воду перед виборами, та чомусь не вийшло. А місцеві аборигени змушені і надалі ходити з відрами по райцентрівських дорогах. І це в ХХІ столітті?

0
1 Victor   (13.12.2012 22:39)
Ленін в турківському Сестрорєцком Разлівє. Тут він влітку ховався під видом косаря від поліцаїв, та варив куліш з комарами. Та коли похолодало, він махнув у Фінляндію. Залишився курінь, сіно з якого, сусід Орест, скормив своїм козам. Височіє тільки скелет куреню, мов недогризені місцевими псами, ребра здохлого коня. Як добре похолодає – все це піде на дрова, залишиться тільки яма, чекаючи своєї жертви.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.

Схожі матеріали