Вівторок, 20.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Фотоальбоми

Головна » Фотоальбоми » Фото наших користувачів » Фотографія 1

30 квітня 2018 року в Псково-Печерському монастирі відбулося відспівування і поховання соратника архімандрита Іоанна (Крестьянкіна) покійного псковського старця архімандрита Адріана (Кірсанова), повідомляє офіційний сайт Псково-Печерського монастиря.Вічна пам'ять.Допомога в користуванні слайдшоу

Теги:  

Переглядів: 265 | Розміри: 800x533px/79.5Kb
Дата додання: 02.05.2018

Оцініть це фото по 5-бальній "зірковій" системі натисканням на відповідну зірочку
Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 8
0
8 Християнин   (12.05.2018 08:52)
Словом можна вбити, а можна зцілити людину. І не кажіть що у Вас немає довбні. Все залежить від Вашого вибору.
Або слово-довбня, або слово-зцілення, слово любові.( слово може бути сказане, або написане )
Ось тут пропоную послухати слово християнської, про старця із грузії:
http://youtu.be/DoF-m2SXWrw

Кожна людина для мене подоба і образ Божий ( книга Буття ) , а не ворог.
Тому слово капітуляція тут неумісна.Нам потрібно боятись капітуляції перед гріхами.

0
7 Victor   (11.05.2018 14:59)
У кожної людини в голові свій бог і цар. Хто для бойків важливіший – мені невідомо, я у кожного у голові не сиджу. Скажу тільки про себе: мій Христос не являється христом релігійного екстремізму. Він не надихає мене брати в руки довбню і нести поміж людей Його вчення, захоплювати чужі землі, історію, плювати на чужих богів і.т. Його Церква не шукає захисту у царя як і не ставить людські закони вище Його вчення. Я притримуюся простого принципу: люби свою віру і не гудь інші, бо всякий, хто знайомиться з вірою іншого народу, знаходить тут багато спільного для всіх вір: від святості до повного бардаку. Намагатися знайти «стерильну» віру – повне безумство.

До речі, переведення теми в інше русло, із вчення «старця» на Будду, ознака капітуляції в діалозі. Це притаманно сектантам. Беззмістовний діалог, з мого боку закінчено. Дякую.

0
6 Християнин   (11.05.2018 08:08)
Слів багато, а толк не ясний.
Так хто для нас, як бойків важливіший Будда чи Іісус Христос?

0
5 Victor   (10.05.2018 07:06)
Шановний, не «включайте» дурня, коли ведете з людиною діалог. Де Ви в моєму коментарі побачили порівняння святості Будди з ап. Петром, з якого можете зробити свій висновок? Запам’ятейте просту річ: у кожній релігії є свої святі, святість котрих відповідає конкретній релігійній доктрині, моралі та релігійному законодавству – канонам. Для кожної релігії святі опонентів – єретики, достойні пекла. Така релігійна політика тих, хто розділяє та владарює. Коли вони починають свою місіонерську діяльність на чужій землі, то єдиним знаряддям їхньої проповіді являються довбня, смолоскип та пряник. Так вони доводять могутність і правдивість свого бога. Насадивши тут свою релігійну доктрину, мораль та закони-канони, вони нічого нового не являють для чужого народу, оскільки нічого нового, крім моральної деградації, гризні та гноблення, сюди не принесли. А ось, щоб придивитися до способу життя чужого народу, пізнати його мораль та святість – до цього ще дуже далеко.

Простий біблійний приклад: жиди виходять з Єгипту і направляються в обіцяну землю. Перед тим посилають розвідників, аби переконатися в тому, що земля, в яку вони повинні прийти, благодатна. Повернувшись, розвідувачі засвідчили, що земля тут «тече молоком та медом» і народ тут живе добре і безпечно. Тобто місцевий народ при своїй релігійній доктрині, моралі богах та святих, зумів тут вибудувати добре життя. Але щоб життя тут не задавалося медом, прийшли жиди зі своїм богом, мораллю та довбнею і влаштували тут геноцид – вирізавши до ноги п’ять народів, насадивши між тими, хто випадково залишився живим, свою віру, святих та бога. З того часу жидіська довбня стала тут запорукою їхної святості.

Цей приклад є спільним для всіх релігій. Тому і не дивно, що Ви, навіть не ознайомившись з Буддою, його вченням, життям, мораллю – відразу відносите його до розряду насельників пекла. Для Вас закрите те, що є очевидним – мораль іновірця деколи стоїть на порядок вище за мораль того, хто дметься довести свою святість. Невже для Вас не є повчальними євангельські епізоди, де Господь наголошував, що в Ізраїлі Він не знайшов такої віри, як в іновірцях, а бога жидів, через їхні поступки, назвав дияволом? Шкода, що Ваш релігійний фанатизм, а скоріше – психоз, який паразитує на Вашому невігластві, заважає Вам тверезо мислити, аналізувати та оцінювати життя.

Як активний алкоголік дістає «білу маму» від алкогольного отруєння, так звичайня людина дістає «білу маму» від релігійної пропаганди, перетворюючись у святого диявола, готового різати і палити заради свого бога. Релігійний фанатизм – це найстрашніша чума людського суспільства, яка пожирає мільйони життів заради якоїсь примарної істини. Щоб бачити у кожній людині образ Божий – до цього «релігійні» люди ще духовно не доросли.

0
4 Християнин   (09.05.2018 07:51)
З Вашого коментаря можна зпобити висновок, що Будда святіший за апостола Петра.
Цим Ви підкреслюєте до якого толку (духу) християн належите.

0
3 Victor   (07.05.2018 08:37)
Будда – просвітлений, той, хто досягнув найвищої досконалості, тобто святий. Таких не знаю, але знаю московське псевдо-православ’я, яке за свідченням царя-Путіна і церковного господіна-чиновника, Кірілла, ближче до ісламу ніж греко-католики до християнства. Ось толк так толк який, завдяки таким старцям, ніяк не вибереться з Темних віків!!!

0
2 Християнин   (06.05.2018 22:33)
Прочитав я Ваш коментар Вікторе, де ви згадуєте мене.Дякую що не забуваєте. Хочу добавити до Вашого коментаря, що на Турківщині існують
християни Буддійського толку. ( може Будда родом із Турківського району?

0
1 Victor   (03.05.2018 06:02)
Ось, один з відвідувачів сайту (думаю, що «Християнин»), виклав світлину старця Псково-Печерського монастиря, архімандрита Адріана (Кірсанова). Здається, яким боком псковський старець до карпатських бойків!? А просто – чергова порція московсько-православної дурі від псевдо-старців русского міра для церковних «баранів». Складається враження, що церковний люд, «окормляємий» (керований) такими учителями, ніколи не вийде з-під тіні псевдо-християнства.

Інститут старців, пресвітерат, заснований у древніх родах, практично, кожного народу, відігравав неабияку роль у формуванні общинної політики, яка залежала від інтелекту та моралі самих старців, старійшин. Дуже часто старійшини підтримували політику глави роду, котрий опирався на силу і висловлюючи свої «одкровення» на раді, «гнучи» політику сильного. Це називалася божественна симфонія влад яка прекочувала у Тору, а далі у християнство і стала священною.

У Росії, коли до влади прийшли більшовики, Церкву очолив НКВС. Далі влада перейшла до радянського КДБ, а сьогодні – до Російської ФСБ. По монастирях насадили «старців», до котрих сунув народ за порадами. Поради від старців – це контроль над темими умами народу. Наскільки ці поради були дійсно порадами, а наскільки звичайною державною пропагандою, можна пересвідчитися, вникаючи та аналізуючи посмертні «творіння» старців, які зараз друкують і розповсюджують їхні чада.

Ось і цей «старець» залишив по собі «поради» для московських вар’ятів. Але не тільки для них! Є ще православні вар’яти московського толку і у Карпатах – у Турці, для них також писані ці «поради». Щоб ознайомитися з духом цих «настанов», варто зайти сюди: «Архимандрит Андриан Кирсанов миф и реальность» і пересвідчитися, як клоуни у рясах полощуть мозок людям і керують їхніми поступками. А ще можна переглянути відео на Ютубі та ознайомитися з «повчаннями» на інших сайтах. І сміх, і гріх.

https://www.proza.ru/2016/09/22/589

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.

Схожі матеріали