Субота, 22.09.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Фотоальбоми

Головна » Фотоальбоми » Фото наших користувачів » Фотографія 1
Допомога в користуванні слайдшоу

Теги:  

Переглядів: 136 | Розміри: 480x606px/75.3Kb
Дата додання: 08.07.2018

Оцініть це фото по 5-бальній "зірковій" системі натисканням на відповідну зірочку
Рейтинг: 1.0/2

Всього коментарів: 6
0
6 Вірянин   (09.07.2018 19:20)
Підтримую пана Бойка та пана Віктора.Ганьба кривославним православним!

0
5 Victor   (08.07.2018 21:49)
Турківський депресивний р-н являється лідером за поставками требних батюшок-ремісників для РПЦ. Ці люди своєю «пастирською» діяльністю на всьому пострадянському просторі, не навчили північні агресивні племена євангельської науки, миру, поваги до свободи інших народів, тай взагалі – звичайної людяності. Той, хто прийшов у церкву кути гроші, буде не тільки замовчувати криваві справи своїх князів ради свого ситого життя, а ще й прославляти їх у своїх проповідях-байках. Вони настільки стали рабами сану, що не годні ні зректися його перед диктаторами, ні свідчити про істину через страх покарання. І хоча щось постійно «лялякають» з амвону на свята Івана Хрестителя, про його сміливість перед тираном, самі ж не відають прикладного значення цього свята. Ганьба!

Шановні батюшки РПЦ! Ваші парафіяни, «благословлені» церковним олігархом Гундяєвим, за гроші вбивають наш народ, прикриваючись високими ідеями. Ви мовчите? Так буде мовчати Бог, коли чорти будуть тягнути вас до пекла, в якому вже все дно встелено вами. Читайте слова Христа: «...Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили? І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас… Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!...» (Мф.7.22-23).

0
4 Бойко   (08.07.2018 20:45)
Петро І приказав синоду РПЦ і митрополиту негайно провести канонізацію Петра і Февроні. й було доручено із казки виліпити святих. Медведєв і
жінкою приказали раді федерації РФ визначити їх покровителями сім'ї.Ось і
легенді про Петра й Февроню кінець! До того ж Февроня була місцевою
знахаркою до кінця своїх днів!

0
3 Бойко   (08.07.2018 20:23)
Є тут такий Цю...ло, родом із Турківщини.Досить любить російську шоблу.Для нього краще чужинське,а ніж своє. Путінсько-гундяївці навіть зробили ажіотаж, аби свята великомучениця Варвара стала "другосортною" святою, а Матрьонушка, як чаклунка колишня стала оздоровителькою.Ось така канонічність по-російські. І це все в них благодатно!ФАРИСЕЙСТВО!

0
2 Victor   (08.07.2018 19:51)
Покровитилем сім’ї є Бог, Котрий благословляє єднання чоловіка, жіки та дітей через жертовну любов в світлі Його благодаті. Прикладом слугує єднання трьох Іпостасей в єдиній природі Бога. Це найвищий образ для наслідування в ієрархії цінностей. Людина не годна наслідувати цьому образу через свій гріховний образ життя, а тому обирає собі для наслідування благочестивих людей та робить їх своїми покровителями. У кожного народу та кожній релігії є свої святі, а коли їх не здатні побачити, то їхнє місце займають святі інших народів: російські, єврейські, константинопольські, римські... Так людям нав’язується їхня меншовартість – не здатність до церковності та державності. Потім ці люди бігають поміж маскалями, жидами, греками та латинянами, випрошуючи у них канонічність (адміністративність), бо їм втовкмачили в голови, що без їхньої печатки, Богу заборонено звіщати Свою благодать іншим народам. Не забуваймо, що Володимир хрестив Київську Русь тоді, коли у греків від християнства залишилася тільки печатка. Це був тотальний духовний занепад християнства. Тисячолітній період християнства вже на нашій землі – це церковні чвари, торги «благодаттю», боротьба за владу, кровопролитні «братські» війни і т.д., – все, через що проходили жиди і що не годні були реалізувати роздавачі-продавачі «благодаті».

Чоловік на сайті буде викладати ікони, портрети... мов зек карти, а про те, що болотяна войовнича маскалина напала на Україну і слова не скаже. Ось це й є сама суть москосько-християнського толку. Як ніж і Талмуд успадкували від жидів, так і носяться з ними по сьогоднішній день, ріжучи народи, аби довести їм любов і силу свого бога. Тьху.

0
1 Бойко   (08.07.2018 16:35)
Цікаво,цікаво.Вже не Йосип із Марією, не Захарія із Єлизаветою.Вже й не Яким із Анною є покровителями сім'ї,а російсько-монгольські напівхристияни! АБСУРД! Хтось не дружить із своєю головою! Скоро буде покровителем для прихвоснів кремля і Дмитро Медведєв із жінкою Світланою??? Всіляке шобл й шукає для себе таке ж шобло! Прочитайте його історичні дані цього князька-варяга, а не випущену книженцію для необізнаних вірних рпц випущену фсб!!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.

Схожі матеріали