Середа, 15.08.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Фотоальбоми

Головна » Фотоальбоми » Фото наших користувачів » УКРАЇНСЬКІ МУЧЕНИКИ
Допомога в користуванні слайдшоу

Теги:  

Переглядів: 30 | Розміри: 453x604px/89.1Kb
Дата додання: 09.08.2018 | Додав: Victor

Оцініть це фото по 5-бальній "зірковій" системі натисканням на відповідну зірочку
Рейтинг: 5.0/1

Всього коментарів: 2
0
2 Victor   (10.08.2018 07:13)
В основі Тори лежить ідеологія нацизму: обрані і необрані народи. Ідеологія нацизму лежала й далі лежить в основі всіх імперій, де всі люди діляться на надлюдей і недолюдей. У євреїв – обрані та необрані; у фашистській Німеччині – надлюди та недолюди (Übermensch та Untermensch); у «немитій Росії» – великороси та малороси. Така ідеологія має дві цілі: або ти «великий» гуртуєш всі свої духовні сили і несеш «малим» народам велику ідею – мир, рівне братерство, любов…, або ти несеш геноцид. Ідеологію формує мораль. Морально деградований «великий» народ, завжди буде нести довколишнім народам ідею їхньої меншовартості – це будуть менші «брати», на рівні тварин. Якщо ця ідеологія переходить у християнство, – а вона тут є і цього ніхто не може заперечити, оскільки історія переповнена конкретними фактами, – то саме християнство перетворюється у криваву, фанатичну релігію, яка заважає людському прогресу. Там, де присутній нацизм, там завжди буде агресія. Нацизм присутній і в кожній людині, яка намагається пригноблювати свого ближнього, використовуючи його ради своїх підлих інтересів. Найяскравіше це видно у народних месіях, які натовпом просять недолюдей обрати собі їх в поводирі по пустелі; у відносинах попів та мирян; начальників та підлеглих; влади та народу. За це вони їм обіцяють манну небесну та світле майбутнє. Недолюди на це ведуться, бо у злиднях ще й не таким обіцянкам повіриш. Але, як кажуть у народі: «Обіцянка – цяцянка, а дурневі – радість».

0
1 Victor   (09.08.2018 19:55)
Чи багато у нас є ікон українських мучеників, які були замордовані голодом більшовицькою владою? А чи чули ви про церковне свято, яке б вшановувало мільйони людей, штучно заморених голодом? Тут є своя церковна логіка. В лиці творців канонів були написані правила-вказівки, за якими ту чи іншу людину зачисляли до лику святих. Тут і сповідування віри, і церковна чи церковно-світська діяльність, і чудеса, і аскетичні «подвиги», і т.д.. Але тут відсутній пункт, за яким людина стає святим мучеником через паразитичну церковно-світську діяльність влади: голод, холод, злидні, хвороби… Таких церква не зачисляє до лику святих. Вона зачисляє їх до грішників, котрі справедливо терплять кару за свої гріхи. Недивно, що багато хто з ієрархів церковно-державного інститут Росії, висловлюється про геноцид нашого народу, як про кару небесну. Лобизаючи писані ікони канонізованих людей, що відійшли у вічність, християни не вміють лобизати один одного – живі ікони. Не розпізнаючи Бога у собі, вони нездатні розпізнати Його в іншій людині.

Старозавітні «пастирі» вчили про Бога так, що коли Той прийшов, вони негодні були поєднати своє вчення з фактом, а тому і не прийняли Його. Ба, ще й розіп’яли, аби не викривляв їхню науку. Християнство йде тим самим старозавітним шляхом. Воно ненавидить людину бо ненавидить саме життя як проявлення у видимому світі невидимого Бога. Ціна людського життя у сьогоднішньому християнстві, не вартує й ламаної копійки, адже тут Сам Бог вартував лишень 30 срібних. Кожна людина своїм життя визначає ціну собі і ціну своєму ближньому. По своїх поступках ми можемо угледіти, наскільки ми правильно ставимо оцінку виходячи із своєї моралі. Нажаль ми не дивимося на свої поступки, оскільки дивимося на свій статус у світі. Чим він вищий тим наша цінність в наших очах зростає і тим більше знецінюється в наших очах життя нашого ближнього. Це, шановні, безбожництво, духовний катаклізм, кінець духовного світу, внутрішній апокаліпсис.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.

Схожі матеріали