Понеділок, 20.08.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Фотоальбоми

Головна » Фотоальбоми » Фото наших користувачів » Фотографія 1
Допомога в користуванні слайдшоу

Теги:  

Переглядів: 29 | Розміри: 750x428px/50.7Kb
Дата додання: 11.08.2018

Оцініть це фото по 5-бальній "зірковій" системі натисканням на відповідну зірочку
Рейтинг: 3.0/2

Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (12.08.2018 06:19)
Якщо сьогоднішньому президентові вдасться добитися суверенітету для Української Церкви, йому сміливо можна присвоювати статус рівноапостольного, оскільки його діяльність на ґрунті державно-церковних та міждержавно-церковних відносин є рівною рівноапостольних мужів, а в дечому і переважає їх, оскільки ці відносини на сьогоднішній момент є в рази підлішими та лицемірно витонченішими, ніж, скажімо, 1000 років тому.
В черговий раз ми маємо нагоду переконатися в тому, що симфонія влад як діяла на зорі релігійної свідомості людства, так діє і далі. Вождь завжди керував і впливав на племінну релігійну свідомість, оскільки ще вчора він мав статус бога. Сьогодні він має статус олігарха, що дорівнює тому самому. Вождь-бог мав вагу тоді, коли його держава та церква мали повний суверенітет, були духовно та матеріально міцними, мали розвинутими всі державно-церковні інститути і т.д.. Коли вождь не опікувався народом та церквою, він був маріонеткою у руках вищих богів (чужоземних світських та церковних олігархів), які чинили у його «вотчині» розбрат та знесилювали його державу.
Церковний суверенітет – це перемога над агресивною пропагандою будь-якої держави чи церкви, яка на порядок вища за перемогу на полі битви. Хто звільнив серце від пропагандистського безумства, той довершить погибель ворога лишень одним ударом меча.
Велика кількість людей, як світськи так і церковних, цього не розуміє, а тому вважає, що дії президента в цьому плані є неадекватними та загрожують їхнім релігійно-світським інтересам. Вони навіть не помічають, що ці їхні інтереси знаходяться в орбіті впливу чужоземного ворога і вони самі стали для свого народу та Церкви зрадниками-юдами. Просвітницька діяльність в цьому плані набагато нижча за агресивну пропаганду, яка прямо насилує людський розсудок. Сьогодні важливо, щоб ті, хто вважає себе духовними пастирями, піднялися з колін і почали, шляхом вдосконалення, сходити туди, де їм належить бути – ставати посеред народу, а не над ним. Мусимо визнати, що підлість та лицемірство деяких пастирів просто вражає. Діяльність цих вовків в овечих шкурах паплюжить християнське вчення і перетворює народ та тупу масу, яка «вариться» у своєму безумному невігластві.
В цьому плані президентові респект (повага), а нам здорового глузду та Божої помочі.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.

Схожі матеріали