Середа, 19.09.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Фотоальбоми

Головна » Фотоальбоми » Фото наших користувачів » "Спаси Господи люди твоя і благослови ..."

Хрест хранитель всіх племен і народів і всея Вселенної.

" Не надійтеся на князі і сини человіческія, в них же ність спасенія... " (із Літургії).Допомога в користуванні слайдшоу

Теги:  

Переглядів: 52 | Розміри: 480x608px/70.0Kb
Дата додання: 14.08.2018

Оцініть це фото по 5-бальній "зірковій" системі натисканням на відповідну зірочку
Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 8
0
8 Victor   (26.08.2018 16:38)
"А мати бійцям наказала відкрити труну…
Її відмовляли, їй ліки давали і воду…
Вона говорила: «Збирала його на війну –
Й до раю зберу, і ще раз помилуюсь на вроду".
…Вона не зомліла, змінився лише її лик.
Вона лише стала одразу, як хмара осіння.
А потім поклала в труну вишиванку й рушник
І гладила тіло скалічене милого сина.
Вдивлялася в риси обличчя, порізи, синці –
І наче воліла рукою мару відігнати…
А потім сказали ми їй: «Вже прийшли панотці»,–
Вона все одно не дозволила нам закривати.
І більше ні слова не мовила вголос вона,
Лиш губи тремтіли, напевне, в молитві за сина,
А люди кругом шепотіли: «Страхіття… Війна…»
І старились очі її і чоло щохвилини.

Коли панотець говорив, що тепер лише Бог
Вирішує – й треба молитися всім нам за брата,
Вона підійшла і сказала: «Я буду за двох
Молитись віднині – за сина свого і за ката».
Ми всі оніміли: «Навіщо за ката? Чому?»
Її попрохав панотець розтлумачити людям…
«Бо в ката, напевне, є діти й дружина, тому
Що кара не може торкнутися виключно Юди»…

Коли вже ми їхали, нас провела до воріт…
Хрестила по черзі, сльозам – ні кінця, ні упину,
Що ми – говорила – віднині всі діти її
І що зобов’язані жити за себе й за сина.
Дала на дорогу нам їжі, води і вина,
А ще в рушникові строкатім – хлібину із сіллю.
Рушник вишивала для сина на долю вона,
А в сина ніколи, ніколи не буде весілля…

Ми їхали мовчки. Судомило душі й вуста,
Стояли в очицях згорьовані батько і мати…
Ми думали всі про одне, та не сміли сказати:
Земля українська не просто прекрасна – свята…"

(Інеса Доленник).

0
7 Victor   (19.08.2018 05:43)
О!, це файно сказав преподобний Силуан Афонський про РПЦ з її хрестовими походами проти єретиків та розкольників. А чого тільки варті почаївські КДБешники в рясах – «молитовники» за український нарід. Псалом 152-й з-під РПЦ: «Семинаристы, Владыка дал приказ…» wacko .

0
6 Християнин   (18.08.2018 09:37)
«Якщо побачиш людину яка грішить і не пожалієш її, то благодать залишить тебе ... А хто лає поганих людей, але не молиться за них, той ніколи не пізнає благодаті Божої»

(прп. Силуан Афонський. Писання, VII.4, VIII. 6).

0
4 Victor   (17.08.2018 05:50)
Кілька слів про славу. Господь не приймав славословлень диявола, оскільки славословлення розходилися з ділом того, хто славословив. Диявол є ворог людського роду, тоді як Господь – його Спаситель. Дійсний святий як і дійсний герой, славословлень не потребує, особливо від лукавих – слава сама ходить за ними там, де є жертовність. Як тільки жертовність стала корисністю, так слава відразу ж відпала: святий і герой стали посміховищем в очах тих, хто так завзято славив. Людині, навченої духом злоби, притаманно сьогодні славити, а завтра розпинати. Тому святий і герой ходять по лезу бритви: з одного боку – внутрішнє протистояння славословленню від лукавого, з другого ж – зовнішнє. Звідси і тверезість розуму, на якій наполягають ті, хто торкнувся духовного життя. Дійсні славословлення від людей – це торкання слави святого та героя і наслідування їхньому життю. Христос явив славу невидимого Бога, бо явив Його справу – жертовну любов до людей; апостол Павло явив славу Христа, бо наслідував Йому. Так і ми, наслідуючи Павлу, через нього наслідуємо Христу – всі знаходяться в світлі однієї слави, благодатній силі, невидимій божественній енергії, звідки і черпається дійсна жертовність. Про лукаве славословлення говорив Господь, звертаючись до тих, хто вбивав пророків, що несли Боже світло, а потім доглядав їхні гроби. Тому так важливо для нас, аби ми, славлячи того чи іншого святого чи героя, змінювали на краще своє життя, являючи результат їхнього подвигу. В народі кажуть: «Жити за них», тобто продовжувати почате ними. Якщо цього не буде, ми тільки змарнуємо своє життя, доглядаючи надгробки тих, в слід яких не ступили і кроку.

Декому не подобається як ми шануємо святих та героїв НАШОГО народу і вони намагаються нав’язати нам свої стереотипи славословлення та своїх святих і героїв, доводячи, що наш народ нездатний до святості та геройства, а їхні святість та подвиг є ніщо інше, як єресь та фашизм. Так сіється в людських душах дух меншовартості і людина з дитини Божої перетворюється на раба Божого, стаючи рабом голого кесаря, що потребує рабської слави. Не все те, що блищить – золото, як і не все те, що хвалять – слава.

0
3 Християнин   (16.08.2018 09:57)
(2Кор. 6, 11-16; Мк.1, 23-28).

Біс славив Спасителя, а Спаситель сказав йому: "замовкни і вийди з нього". Біси ніколи нічого не говорять і не роблять з доброю метою: завжди у них що-небудь зле у виді.(намірення авт.) Так було і тут. Господь, не викриваючи підступів їх, одним словом вирішив: замовкни і вийди. Не хотів Він довго вести мови з лукавим духом. Тут нам урок. Мало-мало що гарненьке вдасться кому зробити, негайно підсідає біс і починає сурмити у вуха: ти такий і такий. Не слухай і не входь в розмову з цим підлесником, а відразу навідріз скажи: "замовкни і вийди"; і слід його провіюй зітханням і самоукорою, і місце його покади сокрушенною молитвою. Він хоче породити зарозумілість і самопочуття, і з них потім роздути самовихваляння і марнославство, - усі такі помисли і почуття, які в духовному житті те ж, що злодії в життєвому побуті. Як ці, забравшись у будинок, оббирають добро господарське, так і ті своїм вкоріненням в душі усе добре в ній знищують і геть викидують, так що нічого вже не залишається, за що потім похвалив би Господь.
Феофан Затворник.

0
2 Victor   (14.08.2018 21:09)
«Сповідь Янгола у камуфляжі»

https://www.youtube.com/watch?v=GYIPJLbOzPg

0
1 Victor   (14.08.2018 21:00)
«Не надійтеся на князі і сини человіческія, в них же ність спасенія...».

Історія християнства, як і дохристиянського періоду, це історія високого голослів’я, за яким стоїть тотальна брехня. Всі надіялися і на князів, і на синів людських, і на царів, і на довбню (біблійна історія та державна цьому є доказом). І чим більшою та замашною була довбня, тим більшу силу мав бог. Ось і сьогодні на Донбас московити завозять не благодать, не мир, а військову техніку та боєприпаси. Щодень ми чуємо про загиблих, поранених, зниклих безвісти. Можна віками «талдичити» у церкві ці високі слова, але коли справа доходить до вирішення своїх інтересів, тоді вступають у змову з князями, синами людськими – всіляким «патріотичним» збродом, беруть в руки меч та смолоскип і йдуть місіонерити. Невже Ви, пане настільки сліпі, що намагаєтеся викладанням на сайті ікон, намалювати якусь відмінну від реалій картину?

Якось ґазда, повернувшись з мандрівки додому, застав у своєму ліжку свою жінку з сусідом за сороміцькими справами. Жона, угледівши свого чоловіка на порозі спальні, вигукнула:
- Іване, не вір своїм очам, а вір моїм словам.

Ми вже звикли до подвійної моралі настільки, що навіть і не помічаємо величезної різниці між тим, що думаємо, що говоримо і що робимо. Тому сьогодні на трибунах та амвонах маса брехачів, котрі говорять правильні речі, пишуть правильні ікони, але живуть за неправильними законами. Деякі люди настільки психічно тупіють від цієї пропаганди, що втрачають всякий глузд і зв’язок з реальністю. Історія пам’ятає випадки, коли біля розстрільної стіни люди волали: «Слава Сталіну». А сьогоднішні башибузуки (головорізи), закладаючи снаряд у гармату, роблять постріл з істеричним молитвами про люту погибель ворога. Як кажуть у народі: «На Бога надійся, а сам не зівай – надійся і на князя, і на сина людського, і на атомну бомбу…». Отже людському лукавству та лицемірству немає меж.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.

Схожі матеріали