Середа, 19.09.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Фотоальбоми

Головна » Фотоальбоми » Фото наших користувачів » святії отроци моліте Бога о нас !

Повчальна історія життя, для укріплення віри у воскресеніє наших тілес.Допомога в користуванні слайдшоу

Теги:  

Переглядів: 58 | Розміри: 600x678px/103.6Kb
Дата додання: 17.08.2018

Оцініть це фото по 5-бальній "зірковій" системі натисканням на відповідну зірочку
Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 7
0
5 Victor   (23.08.2018 21:49)
«Тихо плаче Україна
Сльозами і кров’ю …
Кат будує своє «завтра»
На горі людському …
Гірко плаче Україна
І тяжко ридає …
Своїх синів, що померли,
Сльозами вмиває
Плаче ненька Україна …
Плаче кожна мати,
Та, що сина відпустила,
Волю здобувати».

(Т.Г.Шевченко).

0
4 Victor   (23.08.2018 21:31)
ГЕРОЯМ ІЛОВАЙСЬКА СЛАВА!

МАМО НЕ ПЛАЧ...

«Мамо, не плач. Мене вже поховали.
Тепер, я безіменний в тебе син.
Дощами небеса нас відспівали,
не плач, рідненька. Я тут не один.
Нам зорі колискової співають,
за душі наші моляться вітри,
ще перепілки долями блукають
і журяться ранкової пори.
Прийду до тебе, може насвітанку,
туманом пригорнуся на вікні,
побачу ту святкову вишиванку
яку до шлюбу вишила мені.
Не плач, і не чекай додому сина,
війна зламала крил моїх політ...
Страшна, матусю, чорна домовина,
в ній безіменний я, у двадцять літ...».

СВЯТІ ГЕРОЇ УКРАЇНИ, МОЛІТЬ БОГА ЗА НАС.

0
3 Victor   (20.08.2018 20:41)
Дивіться, п. «Християнине», трохи глибше. Ви у Церкві живете під впливом юриспруденції Римської імперії початку Х.е., та старозавітного жидівського жрецького кодексу. Мало того, Ви на світ витягуєте всілякі «повчальні» старовинні апокрифи, аби наставити сучасну людину на істинний шлях. Натомість повністю нехтуєте своєю історією (якщо Ви українець). Ви повинні знати, що існуючи поряд з державою, у якої агресивна як державна так і церковна політика, ми являємося постійно переслідуваним народом, котрий терпить з боку агресивних сусідів насильство. Московія нагадує жидівську систему суспільних відносин. Москалі як і жиди ніколи не перестають воювати – вони просто не знають що таке мирне співіснування, а тому наш народ за всю свою історію, явив мільйони мученицьких прикладів, як і, до речі, мільйони зрадників, сепаратистів, колаборантів… (п’ята колона). Наша держава як і наша церква тільки починає усвідомлювати, що повинна бути вироблена відповідна стратегія співіснування з вічним агресором. Сьогодні, коли пересічний християнин відкриває церковний календар, то з усього каталогу святих можна угледіти українських святих, котрих можна перерахувати на пальцях двох рук. Всі інші – іноземні святі, «житія» яких написані в дусі казок і байок пересипаними єресями та ідолопоклонством. Дійсні ж реалії нашої історії залишаються поза церковною увагою. А тут маса реальних прикладів для наслідування.

Щодо статей, то тут є проповіді у відповідній рубриці на кожне свято. Можна просто заглянути і прочитати. Якщо Ви помітили, у колонці користувачів Адміністратор сайту постійно відсутній, тому оновлення не відбувається. Дехто з модераторів обмежено викладає новини. Сайт загальмував своє життя.

Дякую за привітання зі святом. А щодо температури мого тіла, то просто розширяйте свій світський та церковний світогляд і не їдьте в середньовічній колії, чітко визначеній біля-церковними псевдо-старцями та псевдо-вчителями, тоді подібні Ваші поради просто відпадуть. Ви іншими очима подивитеся на світ і побачите, що християнством тут ще і не пахло. Тут лишень один сморід від боротьби за верховенство над ближнім.

0
2 Християнин   (19.08.2018 22:59)
Вітаю Вас із святом Вікторе!

Із Вашого коментаря можна вивести, що св. Отроки народилися в Маскві, або ікона святих Отроків вироблена в Расєї? При чому тут московські попи, якщо святі Отроки жили в час коли не було ні Маскви ні Кійова? Температуру свого тіла Ви міряли? Чи даєте читати свої коментарі тещі, або дружині для критичного аналізу?

Хочу подякувати Адмін. сайту за вітання із святом.
Вам Вікторе бажаю плідної праці для спасіння душі. У Вас є талант від Бога, ось недавно був день пророка Ілії, винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господня, сьогодні маємо Преображення Господнє, а статті на славу Божу немає. Виходить що п.Адмін. взяв на себе цю функцію.
Да подасть Всещедрий Господь спасительної милості Вашій сім'ї.

0
1 Victor   (19.08.2018 06:08)
«Повчальна історія життя, для укріплення віри у воскресеніє наших тілес».

Попи РПЦ добре знають історію з сімома ефеськими «отроцами», аби укріпляти віру у воскресіння своїх добро-«тілес», а чи знають вони повчальну історію з мільйонами українських дітей, що повмирали від голоду? Ці історії написані для воскресіння ваших душ, які ви продали дияволу за миску фасольової зупи. Але вони не попали до церковних життєписів. Жаль! В черговий раз переконуюся, що віра ваша не є прикладною. Так собі – мертвий обряд, що виконується руками по лікті в крові. «…Сину людський, пророкуй на Ізраїлевих пастирів, пророкуй та й скажеш до них, до тих пастирів: Так говорить Господь Бог: Горе Ізраїлевим пастирям, які пасуть самих себе! Хіба ж не отару повинні пасти пастирі? Жир ви їсте, та вовну вдягаєте, ситу вівцю ріжете, але отари не пасете! Слабих не зміцняєте, а хворої не лікуєте, і пораненої не перев'язуєте, сполошеної не вертаєте, і загинулої не шукаєте, але пануєте над ними силою та жорстокістю!...» (Єзекіїль 34.2-4).

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.

Схожі матеріали