Середа, 12.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Фотоальбоми

Головна » Фотоальбоми » Фото наших користувачів » Для Міші домовились, а для нас? Я теж хочу патріар
Допомога в користуванні слайдшоу

Теги:  

Переглядів: 172 | Розміри: 459x428px/38.0Kb
Дата додання: 21.09.2018

Оцініть це фото по 5-бальній "зірковій" системі натисканням на відповідну зірочку
Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 5
0
5 Victor   (24.09.2018 05:29)
На все свій час. Верховні первосвященики повинні «дорости» до поняття, що імперські церковні амбіції, на яких базується їхнє канонічне право, це анахронізм загниваючої імперії. Кожна держава повинна мати свою незалежну церковну структуру, адже звідси починається державний суверенітет. Намагання трьох Римів утримати в сфері свого впливу якусь національну Церкву, це відхід від християнства і узурпація чужої влади, імперська хвороба. Всякі спекуляції з цього приводу, це свідчення того, що християнство після-апостольського періоду знаходиться в горизонтальній площині і в більшості нагадує юдаїзм. Тут відсутні всякі намагання перевести Церкву у вертикальну площину. Звідси і церковні міжусобиці, часто кровопролитні. Сучасне агресивне християнство живе у віртуальному світі і замість того, аби преображати реальний світ, продукує психічні розлади. У багатьох «вірян» релігійна шизофренія часто переходить у релігійну параною і людина на церковному тлі виглядає божевільною, на відміну від тих людей, які не потрапили до церковних тенет. Одних від інших відрізняє те, що свої душевні розлади вони не прикривають іконами та обрядами. Світський чиновник алкоголік зовсім по іншому сприймається суспільством, ніж алкоголік священик. Перший не торочить про те, чого не знає, тобто про Бога. А ось другий, також невіглас, але втирає в голови людям ідею Бога як той, хто живе у Нього за пазухою. Це шизофренія. А коли закликає до бунту, то це параноя. Так згідно кожної страсті: злодії рвуться до церковної каси; бляді – до мороносництва... і всі під покровом якогось вар’ята-ремісника у рясі. Ось такий сьогодні церковний світ в якому тільки де-не-де можна побачити острівки християнської віри.

0
4 Християнин   (23.09.2018 22:09)
Суть полягає в тому, що Ватікан не надає Греко-Католицькій Церкві повного незалежного управління. Адже, Ви знаєте, що деякі тереторії в світі, (тобто греко-католики) мають навіть свого Патріарха?...

0
3 Victor   (23.09.2018 21:37)
П. Християнине, ознайомтеся, будь ласка, з організаційною структурою Римо-католицької Церкви. Коли коментуєте, не допускайте суттєвих помилок. Українська Католицька Церква не являється рабом Ватикану по суті – вона католицька. А кардинал Святослав (Шевчук) являється предстоятелем УГКЦ, яка не являється якоюсь відмінною конфесією від РКЦ, оскільки входить в цю організаційну структуру.

0
2 Християнин   (23.09.2018 20:08)
Україна стала вільною, і відповідно -
Українська Католицька Церква теж повинна бути вільною, а не рабом у Ватікана. Так що, кард. Святослав Шевчук правий. До яких пір папський нунцій буде давати вказівки в управлінні Греко-Католицькою Церквою.
Кожна релігійна конфесія має право на незалежність в управлінні.

0
1 Victor   (22.09.2018 06:21)
biggrin Юродствуєте? А де ікона Різдва Богородиці? Ви вчаділи від майбутнього томосу для України і геть чисто забули за свято?! cry Ганьба! biggrin

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.

Схожі матеріали