Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Статті про м.Турка та наш бойківський край

Головна » Статті » Статті

Ігор Герич: "Зберігаймо спокій і шануймо те, що маємо"

Відомий львівський хірург, професор хірургії, доктор медичних наук Ігор Герич закликав українців в умовах агресії не сіяти паніки в головах знайомих і не знайомих людей, не давати один одному сумнівних порад і дивних закликів.

Він пропонує знайти спосіб не заважати владі, яка робить все, що може і що їй радять професійні аналітики, а також знайти спосіб підтримати один одного спокоєм, солідарністю та порядністю.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук:

«Щойно прочитав на стрічці ФБ черговий емоційний заклик-поради, що терміново треба робити народу і владі. Серед іншого зачепила фраза «Територія і Незалежність найвище будь-якого життя». На перший погляд – патріотично і патетично... Але... Думаю, що більшість погодиться стосовно «будь-якого життя» (в сенсі не мого, не моїх рідних і близьких»). Але поміняйте «будь-якого» на «життя моєї чи вашої дитини» і цей заклик втратить будь-який глузд і сенс. Кожне життя безцінне... Територія вічна, життя коротке...», – наголосив Ігор Герич.

«Друзі! За рідкісним винятком ніхто з нас не командував армією, не гасив масштабної пожежі, не має за собою досвіду будівництва навіть маленької держави, не працював контррозвідником і т.д.... На жаль, або на щастя. Гірше того – в ситуації, що склалася, з трудом дають собі раду кращі професійні аналітики світу: ЦРУ, НАТО і т.д. А тому давайте в умовах агресії не будемо сіяти паніки в головах знайомих і не знайомих людей, не будемо давати один одному сумнівних порад і дивних закликів. Давайте знайдемо спосіб, не заважати владі, яка реально робить все, що може і що їй радять професійні аналітики. Давайте зупинимося в підтримці глупих, дебільно-патріотичних провокаційних дій, набагато шкідливіших в умовах війни, ніж колаборація: захоплення телеканалів, паління шин, відкритих ультиматумів владі і т.д.

«Давайте знайдемо спосіб підтримати один одного спокоєм, солідарністю, порядністю! Є багато шляхів бути корисним нині державі і Україні – професійно виконувати свою роботу, збирати кошти для армії, готувати житло чи фонди для переселенців з Криму тощо. Зберігаймо спокій і шануймо те, що маємо!» – закликав професор.

19 березня 2014


Схожі матеріали :

Категорія: Статті | Додав: Admin (29.05.2016)
Переглядів: 401 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.