Неділя, 27.05.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Статті про м.Турка та наш бойківський край

Головна » Статті » Статті

AGENCIJ ПО-ПОЛЬСЬКИ, БОРДЕЛЬ ПО-УКРАЇНСЬКИ І РАНДЕВУ-МОТЕЛЬ ПО-САМБІРСЬКИ...

Ще близько 24 років тому, а точніше в 1992 році, займаючись дрібним гендлем в містечку Костшин (Республіка Польща), що у 80-ти кілометрах від Берліна , спостерігав бум польсько-німецьких торгово-економічних і побутових контактів . Обидві сторони використали вигідне комунікаційне середовище: залізнична колія з'єднувала дві країни, судноплавна р.Одра цьому сприяла. В додаток відкриття в цьому ж році міждержавного пункту пропуску для легкового транспорту з габаритами до 3 тонн та пішохідного переходу.

Поки на верхах двох країн узгоджували процедурні моменти , бурмістр Марян Фіршт взяв на себе ініціативу , аби в прикордонній зоні, впритул до міжнародного пункту пропуску, з'явилось шансове містечко на більш як дві тисячі робочих місць з усім необхідним побутовим сервісом для обслуговування сусідів: автозаправками, автосервісом, закладами харчування тощо...

Серед цього комерційного розмаїття з'явився заклад із загадковою назвою - Agencij, розрахований на більш платоспроможних німців. Година перебування в полоні жриць кохання обходилась сусідам у 100 марок, для поляків- у два рази дешевше. (з збільшенням терміну , автоматично збільшувалась такса).

Через рік таких "установ" уже з'явилось 5, а ще через рік- більше десяти...Зрозуміло, вони обкладались підвищеним податком.

Треба сказати, що умови для блаженства відповідали цивілізаційному рівню : забезпечувався відповідний медичний контроль, дотримання особистої гігієни. Як правило "червоні ліхтарі" вивішувались на акуратних двоповерхових особнячках. Доступ до них могли мати також любителі пива , вина та інших більш "високовольтних" напоїв.

Нормою вважалось, коли за стіл до потенційного клієнта підсідали , за його ввічливою згодою, дами. На таких вечірках, безперечно, провідними були і амурні теми. Все залежало від гаманця.

Агенції не могли бути збитковими. Влада ретельно контролювала чистий дохід таких установ. На відміну від ідентичних установ з німецького боку р.Одри таке задоволення у поляків обходилось у кілька разів дешевше. Тому ціна породила у гостей шалений попит.

Це лишень один з мініатюрних штрихів розвитку сусідньої держави , економіку якої нині називаємо чудом.

Мій партнер-лемко по бізнесу вирішив скористатись такою послугою. Розщедрився, як сам зізнався , тільки на півгодини сексуального кайфу.

З п'ятнадцяти , як він висловився , лосів - 14 були наші- українки.

Прикро про це згадувати, але така правда, на жаль, була і є. І доклались до неї ми всі разом.

-Того вечора зупинив свій сексуальний смак на полячці Павліні. Такса була, як для іноземця -50 марок. Витратити таку суму для заробітчан вважалось розкішним задоволенням. Хоч перед тим побував на базарних торгах у Чехії, Словаччині, однак не зустрічався з такою спокусою ,тому не міг , щоб не розслабитись.

Як і всі українці, що полонили польські тогочасні базари, клієнт хотів спростити "процедуру" і відразу перейти до "професійної" роботи, ще не розстібнувши останній гудзик . Але правила передбачали: спочатку прийняти душ,- розповідав далі він.

- Лічильник почав крутитись відразу ,як тільки переступив покій ,- бідкався потім. Більше того зізнався , що з порогу не втримався і потягнувся до звабливої бузі...

На відміну від сусідньої країни таких закладів офіційно у нас немає. Все зашифровано готельними вивісками чи приміром рекламною вітриною типу "Рандеву- мотель", родинними готелями , нічними барами-кафе тощо...

Майже в кожному місті є неофіційні борделі, хоч владні мужі це заперечують. Мовляв, не та мораль.

Не відкрию великого секрету, коли скажу ,що і самбірські скоробагатьки також почали користуватись "сексуальною спеціалізацією" закритого типу, куди можуть потрапити певне коло осіб. Привід - відвідування саун. Але це вже наші здогадки , хоч переглядачі інтернет-ресурсу про це відкрито повідомляють.

Бурмістр п. Фіршт підкреслив, що такі заклади приносили в міську казну значну касу.

У нас не прийнято називати речі своїми іменами, тобто засекречуємо "цільове" призначення мотелів, кафе-барів, нічних клубів , рандеву-готелів.

На останок . За останні роки не був у цих польських краях. Здогадуюсь, що агенцій і нині користуються попитом. Якщо ми вже заговорили про європейські цінності , то треба бути готовими до того, що рано чи пізно і у нас буде легалізовано найдавніше ремесло, яке в побуті називаємо проституцією.

Поляки відвели цьому терміну більш делікатне визначення у вигляді агенцій, а ми борделі переводимо в конспіративні установи.

Чи правильно це , судіть самі.

Антон Рогач, Костшин- Самбір.


Схожі матеріали :

Категорія: Статті | Додав: Admin (29.12.2015)
Переглядів: 951 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (31.12.2015 07:39)
«…клієнт хотів спростити «процедуру» і відразу перейти до «професійної» роботи…».

В народі кажуть просто: «Спішив, як голий грати». Зазвичай у тваринному світі, перед тим як вступити в статевий контакт, самець витворяє масу всіляких «вправ», аби добитися уваги самки. Це може тягнутися від кількох годин до кількох днів. На кінець його так збирають кортячки, що статевий акт продовжується кілька секунд, а то й секунду. Після чого він довго думає – що це таке було (це варта подивитися на його пику). Але більш досконалі види приматів, наприклад такі як реліктові гоминіди, вже давно зрозуміли, що весь смак сексу не в багатогодинних заскакуваннях, а в його довготривалості. Минаючи нудний процес із збирання кортячок в яйцях, вони відразу приступають до «професійної роботи», аби уникнути небажаного спермотоксикозу, що в майбутньому відобразиться на потенції. Наш гуманоїд не знав всіх бізнес-бордельних тонкощів цивілізованої Європи. Секс із «бузею», за який він відвалив файну суму, важко зароблену для сім’ї, повинен був тривати секунду-дві, а все інше коштували кортячки: душ, масаж, стриптиз, еротичні байки, перегляд порно-глянців та відео й т.д.. Все це називається цивілізацією – до контакту з якою виявився не готовим наш лемко-гоминід.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.