Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Статті про м.Турка та наш бойківський край

Головна » Статті » Статті

Йдіть вчасно

Ідіть вчасно. Додому, навіть якщо вас ніхто там не чекає, із запальної вечірки, від непрошених гостей, від недоречних зв'язків і поганих звичок. Від депресії та похмурих думок, від важких спогадів, з відносин, що зжили себе, від людей, які руйнують вас, або від людини, яка поруч з вами.

Дайте їй і собі шанс знайти того (а може, і себе самого), з ким буде краще, комфортніше, спокійніше в тій формі, яка потрібна кожному з вас. Якщо вже ви не здатні дати це один одному, не позбавляйте один одного спроби і надії знайти це в інших відносинах і в самому собі.

Не скупіться, не відбирайте у інших їхні шанси бути щасливими так, як вони це розуміють, а у себе - свої. Бо кожен з нас знаходиться в своїй точці еволюції, рухається у своєму ритмі, випромінює на своїй частоті, знаходиться на своїй хвилі і отримує свій досвід.

І якщо ви увійшли з кимось в резонанс - ви знайшли один одного і танцюєте спільний танець. А якщо у тривалий дисонанс - то отримайте необхідний досвід, розпишіться під ним, подякуйте. І йдіть вчасно.

Не приводьте у рух механізм, який придавить вас жорстким гнітом обставин, коли ви будете змушені приймати рішення в умовах куди менш зручних для вас; де вам доведеться вислизати з-під жорен вельми поверхневих, але дуже болючих «громадських» суджень, яким діла немає до ваших справжніх, щирих і життєвих мотивів, до вашого терпіння, яке вже закінчилося і довгих спроб щось «зберегти», когось «врятувати».

Ідіть вчасно, не залишайте на тілі вашого життя глибокі шрами, не заражайте свою душу ненажерливим вірусом провини - почуттям, яке з неймовірною ретельністю відштовхує вас від свого виключно єдиного життя і від себе самого.

Ідіть вчасно, не випалюйте малюнки на крихкій тканині вашої долі. І не зазіхайте на чужу шкіру.

Цінуйте своє життя більше, ніж ваше життя цінують інші. Ідіть вчасно, якщо хтось своє життя ставить вище ніж ваше, бо відповідаєте ви першочергово за своє життя і тільки потім за чиєсь інше.

Ніхто не прийшов у це життя, щоб лягти на жертовний вівтар. І життя людині дано не для того, щоб приносити в жертву великі дари - саме життя і здатність любити.

Нескладно втратити себе, нескладно розчинити себе в іншому, в якомусь іншому житті, в чиємусь іншому світі, в чиїйсь іншій реальності. Нескладно навіть цього вимагати й бажати.

Прийняти себе - важко. Тільки ми можемо визначати і допускати міру використання себе. Адже, жертвуючи собою даремно, більше від відведеної вам міри участі в чиємусь житті, ви автоматично не додаєте собі (а може, і комусь, хто цього щиро потребує), або на якомусь іншому відрізку вашого життя вам не вистачить зовсім трішки - саме тих даремно витрачених сил.

Будь-які відносини плідні, коли в них є обмін, взаємодія, віддача. Це парний танець. Але якщо ви почали відтоптувати один одному ноги до болю і крові, потрібно припинити цей танець і, залікувавши рани, почати новий красивий танець, можливо, з новим партнером. І так в будь-яких взаєминах - партнерських, сімейних, робочих.

Вчіться йти вчасно як всередині ситуації, так і від самих ситуацій та обставин у своєму житті. Ви завжди знаєте цей момент: довіряйте собі, не вмовляйте себе, не обманюйте і не обманюйте інших.

Немає поганих людей, як би нам не хотілося про це посперечатися. Є люди, які відрізняються від нас. Але немає іншої відповідальності, окрім як перед собою і один одним, але в першу чергу - перед собою.

Все, що відбувається у нашому житті, все, що відбувається навколо нас і на далеких островах Еквадору, відбувається з нашого дозволу. Ми дозволили нашому життю бути таким, яким воно є, ми привели цей час змін в дію, ми зірвали важіль з тією пружини.

Ми дозволили переважати сірим відтінкам в нашому житті, ми дозволили собі всього боятися, ми дозволили собі бути аутсайдерами у своєму власному житті.

Озирніться, можливо, настав час піти від цього. Неймовірно важко кинути все те, що пережило себе, і піти, хто би і що про це не писав. Йти важко, але йти вчасно просто необхідно. Визрівайте всередині своєї нескінченності стільки, скільки вам необхідно, але йдіть вчасно.

Ідіть вчасно від суджень і думок інших, оберніть погляд до себе. Де точка вашої опори? Адже тільки так ви можете перевернути весь світ. Не шукайте її в інших, іншому, іншій. Видам вам секрет - її там немає! Як немає щастя в комусь, якщо його немає у вас самих.

Ідіть вчасно від нав'язливих ілюзій і нав'язаних страхів, але продовжуйте спрямовуватися, продовжуйте мріяти, продовжуйте пробувати. Не бійтеся зробити помилку, адже це означає, що ви намагалися.

Не бійтеся реакції інших людей, ви все одно не зможете її стовідсотково передбачити, поки не зробите задумане, а якщо зможете - тим більше страх безглуздий. Але у вас буде шанс вчасно піти. Так, саме піти і рухатися далі.

Істина проста: все приходить вчасно, навіть чудеса. Тому і ви йдіть вчасно, не затримуйте нікого. Тому що якщо ви затримуєтеся, сценарій життя вже переписується і для вас, і для інших людей.

Тетяна Варуха


Схожі матеріали :

Категорія: Статті | Додав: Today (30.01.2016)
Переглядів: 743 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.