Неділя, 27.05.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Статті про м.Турка та наш бойківський край

Головна » Статті » Статті

Народжена через три місяці після смерті матері

В Угорщині дитина народилася через три місяці після того, як у її матері констатували смерть мозку. Всі говорять про чудо. Ніхто не звинувачує лікарів, що рятували 15-тижневий плід.

Світовими медіа розійшлася інформація про незвичайне досягнення угорських лікарів: їм вдалося довести до народження дитину, матір якої вже не була живою протягом трьох місяців. Навесні минулого року в 31-річної угорки було стверджено смерть мозку. Драма була подвійною, оскільки молода жінка перебувала на 15-му тижні вагітності. Тоді лікарі з медичного центру при університеті Дебречина запропонували підключити жінку до апаратури життєзабезпечення, що давало принаймні мінімальний шанс урятувати ще не народжену дитину.

Ішлося не про якийсь там невизначений «плід», а саме про дитину. Нікому й на думку не спало, що він має справу з якимось там комплексом клітин. Рятували ЖИТТЯ ЛЮДИНИ.

Дитина нормально розвивалася під постійним наглядом лікарів, її провідували тато і бабця. Коли на 27-му тижні вагітності виникли порушення кровообігу, медики вирішили провести кесарів розтин. Маленька дитинка важила близько 1,4 кг. Ця непересічна подія сталася ще в липні.

Упродовж тривалого часу пресу не інформували про те, що відбулося. Лише недавно про це «медичне чудо» повідомлено на прес-конференції. Професор Бела Фулешді запевнив, що дитина здорова і добре розвивається.

Це дивовижно і неймовірно. Не тільки з огляду на таке непересічне народження, на велику волю до боротьби тих угорських лікарів за життя дитини. Дивує також і те, що в той самий час, коли світ захоплюється чудесним народженням, безліч людей все так же само не мають нічого проти убивання таких дітей у процедурі під назвою «аборт». Якщо абортмахери переконують нас, що на 12‑му, 15‑му чи й 27‑му тижні вагітності ми ще не можемо говорити про «людину», а тільки про «плід», то кого ж тоді рятували угорські лікарі? Чому вони взялися за таку дорогу і непевну щодо шансів на успіх процедуру, аби рятувати те, що ще «не є людиною»?

Повертаючись до теми померлої мами: після народження дитини найближчі померлої дали дозвіл на пересадку її органів, що врятувало життя чотирьом іншим людям. Хоч один із п'ятьох оперованих помер, та інші живуть, тому що людям з оточення померлої жінки не забракло любові. Лікарі виконали пречудову роботу, сім’я знала, що у лоні померлої перебуває справжня людина, а не якась цитоплазма.

Бог так діє в буденності. І, як зауважив один із творців демотиватора, інколи Він має обличчя лікаря.

CREDO


Схожі матеріали :

Категорія: Статті | Додав: Today (02.02.2016)
Переглядів: 922 | Коментарі: 1 | Теги: свято, психологія, люди, турбота | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (02.02.2016 08:50)
«Якщо абортмахери переконують нас…».

Хай вони добре читають першу главу Євангелії від Луки. З моменту зачаття ми, християни, вже говоримо про людину, а не про якийсь невизначений плід. Про невизначений плід говорили жиди: «Аще биются два мужа и поразят жену непраздну, и изыдет младенец ея неизображен, тщетою да отщетится: яко наложит муж жены тоя, подобающе да отдаст. Аще же изображен будет, да отдаст душу за душу» (Вих.21.22-23). Так дехто з єретиків мислив, що невизначений плід ще немає душі, а визначений – має.

Богословською основою, в даному випадку, слугує іконографічний «аргумент». «Людиною може являтися тільки те, що має образ людини». Святий Феодор Студит мудрує так: «Те, що ще зовсім не дістало образу, не являється людиною, а якимось недоноском». Якщо продовжити його філософію, то побачимо з Євангелії, як при зустрічі Богородиці з Єлисаветою, в утробі Єлисавети «звеселилося» малятко відчувши присутність Господа (поки що «недоноска»). Блаженний Августин, тлумачачи (Вих.21.22-23), стверджує, що душа людини не може існувати в несформованому тілі. Тобто, до прийняття образу людини, ембріон має лишень тваринну душу; відповідно, аборт на ранній стадії не являється вбивством. За Августином цю філософію продовжує Блаженний Ієронім: «Семя постепенно принимает форму в утробе, и его аборт не может считаться убийством до тех пор, пока индивидуальные элементы и конечности не приобретут внешнее очертание». Підсумовуючи цю філософію, святий Фома Аквінський пише про те, що відразу після зачаття, ембріон має рослинну душу, потім тваринну, і після того, як плід прийме образ людини, в нього з’являється розумна душа.

Ці філософи навіть і не здогадувалися, що «безіпостасної природи не буває», а тому те, що знаходиться в утробі матері з самого першого моменту зачаття, має свою іпостась. І це іпостась людини. Тому аборт – це завжди людиновбивство і смертний гріх.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.