Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Статті про м.Турка та наш бойківський край

Головна » Статті » Статті

ЗЛАГОДЖЕНА РОБОТА РЕМІВЦІВ - комфорт та зручність громадян

Сьогодні у Турківському районі електричних мереж ПАТ “Львівобленерго” діють такі основні групи: експлуатаційного персоналу; маркетингової служби; оперативно - диспетчерської служби та транспортної дільниці, які завжди доповнюють одне одного, створюючи єдине ціле. Зайнято тут всього 111 працівників різних спеціальностей.

- Яким є головне завдання підприємства ? - цікавлюся у головного інженера РЕМу Володимира Старушкевича.

- Найперше - забезпечення надійного і безпечного електропостачання споживачів та передачі їм електроенергії відповідно до чинних нормативів. Крім цього, ми маємо контролювати своєчасне проведення розрахунків за спожиту електроенергію, за чітким дотриманням договірних зобов’язань енергопостачання споживачам, утримувати у належному порядку, стані експлуатаційної готовності закріплені за РЕМом лінії електропередач, будівлі, споруди, антенні опори, інженерні комунікації. Зобов’язані ми дотримуватися вимог і щодо забезпечення якості електричної енергії в електромережах у відповідності до вимог чинних нормативно-технічних документів.

На перший погляд, для необізнаної людини, увесь комплекс робіт видається простим. А насправді - цей механізм постачання електроенергії є дуже складним. І щоб не було жодного збою, перерви, щоденно у поті чола трудяться усі члени виробничого підрозділу. Дирекція та інженерно - технічний персонал, наприклад, постійно слідкують за виконанням заходів із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, за тим, як кожен із них виконує довірений обсяг роботи. Експлуатаційники дбають про охорону електричних мереж та проведення роз’яснювальної роботи серед населення з питань охорони повітряних ліній та інших енергооб’єктів задля попередження небезпеки ураження електричним струмом тих, хто живе і працює поруч. Працівники енергонагляду працюють, щоб не було крадіїв електроенергії, своєчасно проводилися розрахунки за її споживання. А оперативно - диспетчерська група виявляє і організовує ліквідацію аварійних поломок на лініях, у населених пунктах, працюючи і без вихідних.

Не всі знаємо, що у період великих снігопадів, обледенінь, дощів, буревіїв, коли у населених пунктах трапляються обриви дротів, повалення електроопор, працівники диспетчерської служби піднімають на ноги тих працівників, без яких неможливо усунути поломку. І їдуть на місце аварії досвідчені спеціалісти: водій автомашини “Ямобур” Микола Пуравець, водій крана “КС -2561 Д” Ігор Сакаль, водій гідропідйомника “ЗІЛ - 157” та автовишки “АГП - 18,5” - Іван Созанський та група монтерів. Залучають і бензопильників, без участі яких неможливо прибрати дерево, яке впало на лінію електропередач.

- Не рахуючись із часом,- з гордістю каже Володимир Старушкевич, - наші хлопці працюють не тільки вдень, а і в нічний час роблять все від них залежне, щоб ліквідувати аварійну ситуацію. Ось, наприклад, візьміть нашого досвідченого водія - кранівника Івана Созанського. Окрім ремівських завдань, він виконує чимало робіт в місті і районі з ремонту фасадів, дахів. Так, з повною самовіддачею, працюють усі члени нашого трудового колективу.

Варто наголосити, що за роки діяльності Турківського РЕМу тут виросли цілі трудові династії. Зокрема Лідії Леньо - секретаря, чоловік якої, Михайло Іванович, протягом 36 років пропрацював диспетчером у Турківському РЕМі, а сини: Володимир -диспетчер, Олег - у Львові, у ПАТ “Львівобленерго”. Династія енергетиків Іжиків із Нижнього Висоцького -Юрій та Михайло - електромонтери. А трудова династія Мощиців із Турки об’єднала батька - Казимира Омеляновича, інженера ВТГ, його дружину - Оксану Степанівну, оператора групи збуту, та їх доньку Ірину, теж оператора групи збуту. У Ясениці є аж дві трудові династії енергетиків: Масьовичів - Василь Іванович, батько, працював майстром дільниці. Тепер на цій посаді його замінив син Іван. Другий син, Орест, трудиться електромонтером. А сім’я Мисів влила у колектив енергетиків району Івана Миколайовича, батька, який працював електромонтером. Сьогодні на цій посаді його замінив син Микола. В Турці відома своїми добрими трудовими ділами династія енергетиків Пуравців. Микола працює водієм спецма-шини “Ямобур”. Син Ігор -теж водій. А дружина Миколи - Людмила Франківна -виконує обов’язки техпрацівниці.

... Ось так і працюють ремівці, забезпечуючи нам своєчасне постачання електроенергії.

Володимир БАБИЧ.

На знімку: водії спецмашин Іван Созанський, Ігор Сакаль, Микола Пуравець та електромонтер Іван Кузьмак.

Газета "Бойківщина" №52,2012

22.12.2012


Схожі матеріали :

Категорія: Статті | Додав: Admin (30.03.2017)
Переглядів: 1365 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Антон   (23.12.2012 02:35)
Варто підкреслити про Мирона Прокоповича Линьо, який більше 5о-ти років працюе в системе турківських енергетиків, виховав цілу плеяду молодих фахівців.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.