Вівторок, 20.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Статті про м.Турка та наш бойківський край

Головна » Статті » Статті

Міжнародний день друзів
«Якщо ти когось вважаєш другом і при цьому не віриш йому, як самому собі, значить, ти помиляєшся і не відаєш, що є справжня дружба»
Сенека

Друзі — це найближчі люди для кожного, тому Міжнародний день друзів, який відзначається 9 червня, можна вважати днем любові до друга.

Здавна дружба вважалася високою людською цінністю. Багато мислителів говорили, що у двох друзів одна душа на двох.

Сьогодні часто можна почути, що матеріальна сторона життя давно переважила духовну, тому цієї дружби не існує. Тим не менш, вітаючи свою близьку людину з цим святом, ви можете довести зворотнє.

Напевно у кожної людини знайдеться хоча б один друг, який є надійною опорою в різних життєвих ситуаціях. Таку людину обов'язково слід привітати з Міжнародним днем друзів, щоб висловити найтепліші почуття та подяку.

Кажуть, що хороших друзів не буває занадто багато. Їх завжди декілька або навіть один. Але, напевно, душа не може поділятися на нескінченну кількість частин. Тому дружбу двох можна назвати ідеальною — самою міцною, вірною та тривалою.

Наші людські взаємини, які ми характеризуємо цим прекрасним словом, настільки унікальні, що ніяке інше слово просто не підійшло би. Дружба - це взаєморозуміння і безкорисливість, щирість і довіра, спільні інтереси і точки дотику. Друг ніколи не залишить у біді і завжди прийде на допомогу. Не буде байдужим, може тільки до дрібниць, які і так всім заважають. Він або вона сповнені відвертості, але немає більш надійної людини, щоб зберегти якусь важливу таємницю. Позитивність дружніх відносин важко заперечити. Вона цінувалася завжди і в усі часи.

9 червня світ відзначає неофіційний Міжнародний День друзів. Сама традиція свята зародилася в США у 1935 році - тоді Конгрес Сполучених Штатів оголосив першу неділю серпня Національним днем дружби і відтоді його відзначають щорічно. Його відзначають у багатьох країнах світу.

На сторінках національних та міжнародних календарів є безліч доказів уваги до цінності понять «дружба» і «довіра». На дружбі й довірі, які йдуть рука об руку, побудовано практично все в нашому світі і хоч такого роду взаємини можуть здатися в деяких випадках досить незначними, вони все ж є нічим не замінними і бажаними більшістю з нас.

Справжня дружба чомусь вважається вкрай рідкісним явищем. На наш погляд це зовсім не так. Деякі, може, поки що не помічають її або ж виставляють занадто високі мірила для визначення її справжності, але в цьому і полягає відповідь - якою мірою будете міряти, такою відміряють вам - і це без компромісів. Дружбу можна легко втратити, але хто шукає - знаходить, адже дружба ні до чого не зобов’язує і зобов’язує до всього. Вона є природньою для нас і більш природньою, ніж ворожнеча. Її природа відома всім - вміння віддавати або ж дарувати те, що є у нас в абсолютному достатку - нашу увагу. Ми всі володіємо нею. Ми часто приділяємо увагу абсолютно незначним речам, не помічаючи тих, хто оточує нас, а саме вони є справжньою цінністю. Дружба між людьми буває самою різною і зовсім не обов’язково підтримувати щоденний контакт, це і не потрібно. Потрібна звичайна увага, якою ми, навіть без шкоди для себе, можемо з легкістю поділитися.

В День друзів ми вітаємо всіх наших читачів! Не забудьте привітати ваших друзів! Бажаємо Вам всіх благ і нехай Ваша дружба ніколи не зникне! Зі святом Вас, друзі!

В.Ланчак (за матеріалами інтернет-видань)


Схожі матеріали :

Категорія: Статті | Додав: Admin (09.06.2016)
Переглядів: 823 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (10.06.2016 07:09)
«Браття, якщо людина й згрішить, то ви, духовні, виправляйте її духом лагідності, пильнуючи, щоб і самим не спокуситися. Прощайте прогріхи друг друга й так будете втілювати науку Христову» (Гал.6.1-2).

Хочеться, в кількох словах, дещо поглибити поняття дружби, друзів та друга. Зводячи поняття дружби до якихось близьких стосунків з тією чи іншою людиною, ми, непомітно для себе, ділимо суспільство на «своїх» та «чужих». Для «своїх» ми готові на самопожертву, на яку не готові для «чужих». Неправильне розуміння дружби, приводить до розвитку егоцентризму, нерозсудливої ревності, байдужості та ненависті до «чужих», яка з часом проектується і на «своїх». Так втрачають друзів. Щоб цього не відбувалося і щоб з кожним роком життя в нас прибавлялося друзів, ми повинні перевести своє поняття дружби в ракурс – «ближній». Хто мій ближній? Той, хто потребує в цю мить від мене допомоги: духовної, моральної, матеріальної… . Згадаймо притчу про милосердного самарянина (Лк.10.25-37). В поняття «ближній» і «друг», повинно вкладатися поняття єдності людської спільноти, котра складає єдине тіло ЛЮДСТВА. Мій друг – це моє друге «я». Отже все, чого тільки бажаємо, аби чинили нам друзі (люди), те саме чинімо їм і ми. В цьому суть закону існування ЛЮДСТВА (Мф.7.12), котре основує свої внутрішні відносини на плодах духу: «любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра…» (Гал.5.22-23). Подай людині руку помочі і ти станеш її другом. Ставши її другом, ти сам надбаєш друга і ближнього, з яким набагато легше йти до Життя вічного. А тепер погляньмо довкола себе й задумаймося над тим, – а чи багато в нас друзів-ближніх? Якщо їх немає, то спішімо добрими справами надбати собі друзів, без яких і людину не можна назвати ЛЮДИНОЮ, а так, просто – кавалком біомаси, яка має буття, та життя так і не скуштувала.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.