Неділя, 24.03.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Статті про м.Турка та наш бойківський край

Головна » Статті » Корабель творчості

Наталія Тимчій: Ця весна змінить нас!
Калейдоскоп днів, тижнів, місяців і сезонів. Хронологія перемог і поразок, досягнень і втрат. Градація цінностей і гартування характеру… Все це є небуденними буденностями життя кожного з нас, особистими мікрокосмами, з динаміки розвитку яких формується траєкторія руху країни і світу.

Можливо це звучить дещо широко і навіть гучно, але у перший день цьогорічної весни з’являється як ніколи гостре розуміння того, що саме ці перехідні місяці між холодом і спекою змінять кожного з нас, змінять нашу країну.

Уже зараз ми бачимо як «градус напруги» у суспільстві зростає, а усі відчуття починають нагадувати оголений нерв, бо напевно кожен розуміє: скоро країна повинна стати іншою, обрати свій шлях, сформувати цивілізаційний вибір, який буде непохитним упродовж усіх прийдешніх поколінь. Вибір гідного життя, достатку, справедливості і справжніх цінностей…

З екранів телевізорів, моніторів наших комп’ютерів, колонок радіоприймачів лунають сотні лозунгів і закликів, передвиборних обіцянок і уже надто фальшивих звітувань про успіхи країни, міста, регіону. У какофонії гасел та інформаційного шуму навіть об’єктивна реальність починає здаватися вигадкою, а почути і зрозуміти голос розуму стає все складніше.

Можливо якраз для того, аби породити цей оркестр абсурду і спроектовані понад сорок кандидатур на пост Президента України. Кандидатур, які здебільшого не несуть справжніх цінностей та орієнтирів, не мають випрацюваних програм, не можуть забезпечити сталого динамічного розвитку нашого суспільства.

Чітко усвідомлюючи усю штучність більшості цих псевдополітиків, мені важко дати рецепт того кожному з нас як уберегтися від брехливих слів, тонн бруду, які виливають кандидати у гаранти, і врешті зробити правильний вибір.

Складно це й тому, що зараз кожне слово і думка трактується як елемент політичної технології та агітації. Але насправді те, що чекає на нас цієї весни уже не є «чистою» політикою – це саме життя, квінтесенція наших світоглядних орієнтирів, залік на нашу зрілість як країни, як нації…

А тому напевно найбільш простою порадою, яку можу дозволити собі дати, не претендуючи на абсолютність суджень, буде звичайний заклик: аналізуйте слова та дії політиків і чиновників, усвідомлюйте усю важливість свідомого й обдуманого (а не жартівливого чи протесаного) вибору, будьте відповідальними перед долею країни, адже це наша спільна доля.

І ще одне дуже суб’єктивне і дещо ліричне судження: впустіть те особливе відчуття весни у свої серця, відчуйте і зрозумійте, що наш єдиний шанс бути успішними – це бути сильними, наповнюватись натхненням і любов’ю до країни, любов’ю до близьких, любов’ю до себе.

Незважаючи на усі труднощі і рани, завдані упродовж останніх років нашій державі, ми досі сильні і готові боротись задля того, щоби змінити країну на краще. І ми зробимо це. Бо ми заслуговуємо на нове краще життя, але з можемо його досягнути лише з Президентом Юлією Тимошенко!

…Весна надихає і додає віри у перемогу. І ця перемога не буде традиційним символом домінуванням над зимою. Весна подолає те холодне відчуття безвиході і краху, з яким ми жили надто довго, подолає нашу дивну, навіть гібридну, невизначеність щодо майбутнього країни. Весна переможе неправду, якщо ми будемо готові стати провідниками цієї перемоги, провідниками добра, ретрансляторами і натхненниками змін.

Оновлена команда «Батьківщини» Львова вірить в Україну, я особисто вірю у кожного з Вас і дякую Вам за довіру. Ми готові до змін і ця весна таки принесе нові перетворення для нашої країни. Ця весна змінить нас! Весна обов’язково переможе!

Наталія Тимчій


Схожі матеріали :

Категорія: Корабель творчості | Додав: Today (04.03.2019)
Переглядів: 54 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.