Середа, 16.01.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Статті про м.Турка та наш бойківський край

Головна » Статті » Твої люди, Бойківщино !

Микола Зубрицький -заслужений юрист України

У великій когорті відомих людей Турківщини, що завдяки професіоналізму та високим морально-діловим якостям зуміли досягти визнання в суспільстві, є й відомий правник, прокурорський працівник з великим професійним досвідом, державний радник юстиції III класу (це звання прирівнюється до військового генерал-майор) Микола Зубрицький.

У свій час він успішно закінчив юридичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка. У 2001 році розпочав свою блискавичну прокурорську кар’єру, слідчим прокуратури Турківського району. Після двох років роботи в нашому районі його вміння та ділова хватка не залишилися непоміченими. Миколу Івановича переводять в прокуратуру і Львівської області. А вже через 2 роки - в Генеральну прокуратуру України. Тут він пройшов шлях від старшого прокурора до заступника начальника Департаменту керівництва Генеральної прокуратури України. А поміж цим був начальником відділу, старшим помічником Генерального прокурора.

Окрім чисто практичної роботи в Генеральній прокуратурі, наш земляк займається й науковою роботою. Не так давно він захистив ґрунтовно-дослідницьку працю, ставши кандидатом юридичних наук. У 2008 році його нагороджено подякою за сумлінну службу в органах прокуратури III ступеня. Через 2 роки, у 2010 році, такою ж подякою II ступеня, а в 2014-му - нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України».

І ось нова приємна звістка. 28 червня, з нагоди 21 -річниці з Дня прийняття Конституції України, Президент України Петро Порошенко своїм Указом присвоїв Миколі Зубрицькому почесне звання «Заслужений юрист України». Окрім нього, такої відзнаки удостоїлися ще 15 працівників правничої сфери нашої держави.

Цінуючи великі заслуги нашого земляка, зокрема, допомогу яку він надає жителям Турківщини, не лише як юрист, а як громадський діяч, і просто щира, порядна людина, земляки, друзі вітають його з цією високою нагородою і бажають подальших успіхів у нелегкій та відповідальній прокурорській роботі. З роси й води Вам, Миколо Івановичу на довгу плідну працю.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Газета "Бойківщина" №26,2017


Схожі матеріали :

Категорія: Твої люди, Бойківщино ! | Додав: Admin (07.07.2017)
Переглядів: 1503 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.