Понеділок, 19.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Статті про м.Турка та наш бойківський край

Головна » Статті » Твої люди, Бойківщино !

УНІКАЛЬНА ПАСІКА ВАСИЛЯ ДЕМКІВА

Днями у Києві завершив роботу Міжнародний конгрес бджолярів (Апімондія), куди з’їхалися представники більше 150 країн світу.

Взяли участь у цьому форумі, який, до речі, прирівнюють за масштабністю проведення до пісенного конкурсу Євробачення чи чемпіонату світу з футболу. Приємно, що фахівці визначили унікальну оздоровчу пасіку Василя Демківа - надзвичайно творчої, доброзичливої, обдарованої людини - в с. Ластівка місцем для проведення семінару в рамках світового конгресу. На їхню думку, цей райський куточок де живуть і трудяться тисячі бджіл (Божих комах) є найкращим не лише на Львівщині, а й в Україні, та й у світі.

Гостюючи на пасіці пана Василя, представник із Польщі, фахівець з бджільництва сказав: «Що’м видів, то’м видів, а таких апартаментів для бджіл не видів». А ось американець, оглянувши пасіку, з величезним захопленням наголосив:

«Ти, пане Василю, всю Америку поставив на коліна, бо жоден американець-пасічник не збудував такого вулика».

І справді, за 7 років, відколи п. Василь почав займатися бджільництвом, зроблено надзвичайно багато цікавого і - найголовніше - чудові умови для оздоровлення людського організму і продовження життя. Все це мали добру нагоду побачити і оцінити не лише представники районної та обласної влади, пасічники з багатьох районів Львівщини, а й гості, учасники семінару з Америки, Бельгії, Англії та Литви.

Господар унікальної пасіки багато і цікаво розповідав гостям про своє ноу-хау, про бджолотерапію, про перспективи цього методу, про досягнення в лікуванні різних захворювань.

Бог дав п. Василю, як він сам стверджує, три таланти: інженера-будівельника, деревообробника та пасічника. Поєднавши їх, він створив справжнє диво та прославив карпатську бджолу на весь світ. І це ще не вершина його творіння. Уже зараз він проектує вулик нового покоління, вулик майбутнього. Один - на 30 бджолосімей та 10 лікувальних ліжок, другий - на 60 бджолосімей та 20 лікувальних ліжок, і мріє створити у рідному с. Ластівка оздоровчий комплекс на 120 осіб, для лікування людей, особливо дітей з усієї України та закордону.

Бачачи творчий ентузіазм п. Василя, чудову довколишню карпатську природу, відчуваючи його любов до бджіл та людей, не сумніваємося, що мрії стануть реальністю, і Ластівка стане знаним оздоровчим центром.

Василь ВАСИЛЬКІВ.
Фото автора.

Лікувальне біополе бджіл

Деякі бджолярі випадково виявляли, що при болях у спині, серці й інших органах, притулившись до вулика, вони швидко проходили. Надалі було виявлено, що після сеансів сну на вуликах у багатьох людей проходять хронічні хвороби, підвищується працездатність. Бджолина сім’я, що складається з 10 тисяч бджіл, впливає на людину своїм біополем. Перевірка біополя людини (за допомогою спеціальних приладів) до сну на вуликах і після нього показала, що енергетика біополя підвищується у 5 разів.

Якщо торкнутися вулика, можна відчути, як по руках немов пробігає легкий електричний струм - це мікровібрації, які своїм тільцем і крильцями створюють бджоли, своєрідний лікувальний вібромасаж. Саме його вплив відчуває людина, яка лежить на вулику. Відзначено, що біологічна мікровібрація є ресурсом активного довголіття, тому її потрібно всіляко використовувати.

Учені стверджують, що підвищення температури тканин на один градус підсилює інтенсивність обмінних процесів на 10 відсотків. Тепло, що йде від бджолосім’ї, дозволяє людині протягом певного часу перебувати в теплофітонцидному, біологічному мікровібраційному біополі. Особливо відчутний вплив лікування вночі, коли під дахом-ліжком у вулику збирається вся бджолина сім’я. Дуже багато хвороб можна вилікувати у вуликах-лежанках: вегето-судинна дистонія, ревматичні, дерматологічні, урологічні, гінекологічні, ендокринологічні, великий ефект у лікуванні нервової й дихальної систем, у випадку порушень опорно-рухового апарату. Лікує вулик-лежанка й хронічні захворювання, нормалізує потенцію у чоловіків, усуває безсоння.

У 1990 році апітерапевт Б. О. Охотський опублікував свої багаторічні спостереження за повітрям у вуликах і зробив висновок, що в ньому є ефірні фракції нектару, аромату квітів, меду, прополісу, перги, воску, які благотворно впливають на травний тракт, серцево-судинну й дихальну системи, усувають астматичні депресії. Дуже позитивно діють фітонциди при лікуванні алергійних захворювань, хвороб, що виникли внаслідок опромінення, захворювань опорно-рухового апарату. Вібрації у вулику сприяють також виведенню піску із нирок.

Відчуття від сну на вулику важко передати словами: мікровібрація, монотонний гул бджіл, запах меду, нектару, прополісу, перги. Все це заспокоює й присипляє людину. Після нетривалого сну до людини приходить така бадьорість, настільки підвищується працездатність, що людина здатна працювати весь день без утоми. Поліпшується кровообіг, чоловіча потенція; людина відчуває неймовірну життєрадісність.

Рекомендується 5-10 сеансів. Лікування біополем бджіл варто застосовувати після 30 років, оскільки клітини організму недоодержують необхідні речовини (відбувається їхнє старіння); крім того, його можна рекомендувати як омолоджувальний, загальнозміцнювальний, оздоровлюючий засіб.

Підготував Василь РЯБЧУК.

Газета "Бойківщина" №42,2013


Матеріал на тему : Є НА ТУРКІВЩИНІ РАЙСЬКИЙ КУТОЧОК

Схожі матеріали :

Категорія: Твої люди, Бойківщино ! | Додав: Admin (19.10.2013)
Переглядів: 3137 | Теги: Демків | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.